Dieta i chudnięcie.

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

vinka90

Posty

17

Dołączył(a)

31 lip 2019, o 14:31

Dieta i chudnięcie.

Postprzez vinka90 » 5 sie 2019, o 17:34

Postawą jest zbilansowana dieta oraz ruch. To zapewni Ci młodość i zdrowie. Jeśli chcesz jednak pomóc tym działaniom, zainwestuj w https://burnactive.pl/ czyli pomoc w spalaniu tłuszczu :)
no avatar
User

Michał1710

Posty

1

Dołączył(a)

6 sie 2019, o 12:08

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez Michał1710 » 6 sie 2019, o 12:17

Szkoda zdrowia na takie specyfiki. Lepiej diet i trening bo tym można sobie poważnie zaszkodzić.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez rezona » 14 sie 2019, o 04:57

Najlepiej iść do dietetyka, żeby coś odpowiedniego doradził. Tabletki nie pomogą!
no avatar
User

bogna

Posty

333

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez bogna » 18 sie 2019, o 08:43

Ja jak się wzięłam za odchudzanie to stwierdziłam, że robię to raz a porządnie i kompleksowo więc wpadła dieta, do tego ćwiczenia no i zabiegi wyszczuplające https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ Sama byłam zaskoczona jak szybko centymetry leciały w dół
no avatar
User

mirracle

Posty

72

Dołączył(a)

30 cze 2018, o 21:57

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez mirracle » 12 wrz 2019, o 20:24

Jak ktos ma rzeczywiscie grubszy problem z otyłoscia to w pewnym momencie moze byc ciezko samemu zjechac z wagi. Zreszta tak jak tutaj pisza na stronce szpitala medicover https://odchudzanie.medicover.pl/ na wstepie potrzebna jest diagnoza drobiazgowa zeby gleboko w organizmie pacjenta znaleźć przyczyne nadwagi
no avatar
User

Klara

Posty

49

Dołączył(a)

21 mar 2020, o 12:59

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez Klara » 2 lip 2020, o 04:17

Ponieważ dla mnie najtrudniejsze w trzymaniu diety, było przygotowywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, moje próby odchudzania kończyły się szybko i nie dawały żadnego efektu. Rozwiązaniem okazała się dieta pudełkowa. Zamówiłam ja w firmie Vita Centrum - vitacentrum.eu , która dowozi posiłki na terenie całego Pomorza (Trójmiasto, Kołobrzeg, Koszalin, Ustka, Wejherowo, Reda, Hel, Władysławowo itd.) a także Warszawy, Torunia, Bydgoszczy, Łodzi. Można u nich wybrać sobie rodzaj diety jak najbardziej nam pasuje (ja mam dietę slim) i codziennie otrzymujesz pięć pysznych posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację). Wszystkie posiłki wykonane są ze świeżych, wysokiej jakości składników - są bardzo smaczne i ładnie podane. Dzięki takiej diecie udało mi się schudnąć już 5 kg.
no avatar
User

Bartek5670

Posty

1

Dołączył(a)

9 lip 2020, o 07:58

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez Bartek5670 » 9 lip 2020, o 08:11

mirracle napisał(a):Jak ktos ma rzeczywiscie grubszy problem z otyłoscia to w pewnym momencie moze byc ciezko samemu zjechac z wagi.

No niee. To działa właśnie odwrotnie. Im jesteś grubszy tym szybciej te kilogramy tracisz. Powiedzmy przy wadze 150 kg twoje mięśnie przy chodzeniu robią trening na tak dużym obciążeniu jakie typowa osoba o wadze 80 nie dała by rady. W tym przypadku największym problemem jest psychika i to jak twój organizm chce dostarczenia znów tej ogromnej ilości kalorii. Można oszukać umysł kilkoma sposobami. Jednym jest dostarczanie białka które powoli się trawi. Zapcha żołądek nie ma wielu kalorii czyli same korzyści
no avatar
User

malinowa

Posty

15

Dołączył(a)

13 lip 2020, o 15:44

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez malinowa » 13 lip 2020, o 17:29

Gdybyś szukała wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej zajrzyj na https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Waga- ... -ja-wybrac Znajdziesz tam bardzo ciekawy artykuł na temat wag. Sama zastanawiam się ostatnio nad wagą, która będzie mierzyć nie tylko tkankę tłuszczową ale i zatrzymaną wodę w organizmie.
no avatar
User

fomo

Posty

1

Dołączył(a)

16 lip 2020, o 08:27

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez fomo » 16 lip 2020, o 08:30

u mnie niestety jest z tym ciężko... kompletnie nie radzę sobie i postanowiłam zamówić spalacz tłuszczu na mocnesuple.pl - ciekawe czy ten produkt w połączeniu z treningami 4 razy w tygodniu oraz dietką pomoże wreszcie czy coś ze mną jest nie tak...
no avatar
User

jacussow

Posty

1

Dołączył(a)

16 lip 2020, o 12:32

Re: Dieta i chudnięcie.

Postprzez jacussow » 16 lip 2020, o 12:33

Jeśli chodzi o dużą redukcję wagi, to warto robić to pod okiem dietetyka
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.110s | 13 Queries | GZIP : Off ]