Aktywne wakacje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Aktywne wakacje

Postprzez lila2 » 14 maja 2018, o 15:53

W tym roku chce być aktywny równiez na wakacjach. Chciałbym pojeździć na rowerze w jakiś malowniczym otoczeniu. Mam rower , którym poruszam się u siebie i to raczej na nim wolałbym jeździć na wakacjach. Pomyślałem, że lecąc samochodem zabiorę go ze sobą. Udało mi się trafic na takie artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... ki_i_torby i widze, że nie jest to zbyt skąplikowane, tylko jak wygląda to w praktyce. Przewoziliście już tak rower ?
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: Aktywne wakacje

Postprzez Villa33Sopot_pl » 16 maja 2018, o 06:45

Jeżeli ma być to fajne, ciekawe miejsce z odpowiednim wakacyjnym klimatem to zdecydowanie Bałtyk i Trójmiasto. W Sopocie masz cały szlak rowerowy prowadzący aż do Gdańska, w kwestii samego noclegu polecam zerknąć do naszej Villi, komfortowe pokoje czekają :)
no avatar
User

lacikay

Posty

98

Dołączył(a)

5 paź 2018, o 12:20

Re: Aktywne wakacje

Postprzez lacikay » 19 sie 2019, o 05:40

Wybierając się na wakacje warto zastanowić się nad ubezpieczeniem. Najlepiej posprawdzać sobie kilka ofert w różnych miejscach i dopiero później się na coś decydować. Z miejsc, z których sam korzystam możesz zajrzeć między innymi tutaj https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagra ... oryzm.html . Sam link dotyczy rzeczy, która mnie interesowała, jednak na stronie znajdziesz wiele różnych możliwości ubezpieczeń, w zależności od potrzeb i miejsca do którego się wybierasz. Pamiętaj jednak, że nie zawsze warto sugerować się ceną. Najważniejsze jest to, aby mieć pewność, że w razie jakiegoś wypadku jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową.
no avatar
User

Mirka19

Posty

1

Dołączył(a)

25 sie 2019, o 17:26

Re: Aktywne wakacje

Postprzez Mirka19 » 25 sie 2019, o 17:34

lila2 napisał(a):W tym roku chce być aktywny równiez na wakacjach. Chciałbym pojeździć na rowerze w jakiś malowniczym otoczeniu. Mam rower , którym poruszam się u siebie i to raczej na nim wolałbym jeździć na wakacjach. Pomyślałem, że lecąc samochodem zabiorę go ze sobą. Udało mi się trafic na takie artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... ki_i_torby i widze, że nie jest to zbyt skąplikowane, tylko jak wygląda to w praktyce. Przewoziliście już tak rower ?



Jeśli ktoś,lubi takie wakacje to czemu nie.
no avatar
User

bogna

Posty

332

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Aktywne wakacje

Postprzez bogna » 28 sie 2019, o 09:41

Mnie aktywne wakacje kojarzą się z górami, uwielbiam tam jeździć :) teraz też byliśmy w Bielsku i pochodziliśmy po szlakach. Jeszcze naprawdę fajny hotel Wróblówka zarezerwowaliśmy i już mamy w planie znowu się wybrać na jakiś weekend
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Aktywne wakacje

Postprzez jagna » 9 wrz 2019, o 12:07

Mi również. podobnie jak Ty jestem wielką fanka wakacji w gorach. Nad morze również lubię się wybrać (szczególnie, ze mieszkam blisko morza). Jednak na weekend i poza sezonem Wypoczywanie na plażdy każdego dnia na wakacjach by mnie zmęczyło.

Góry oferują atrakcje o każdej porze roku. Na wakacjach lubię po nich wędrować. Za to zimą lubię jeździć na nartach.
Ostatnio zrobiłam nawet kurs kajakarstwa górskiego:
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/kurs- ... przebiega-

Polecam bo adrenalina jest świetna:
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

soskonradek

Posty

1

Dołączył(a)

10 wrz 2019, o 21:48

Re: Aktywne wakacje

Postprzez soskonradek » 10 wrz 2019, o 21:49

Ja miałem się wybrać w góry z noclegami w schroniskach, niestety okazało się, że koszty wyjdą za wysokie
no avatar
User

jurekjot

Posty

1

Dołączył(a)

17 wrz 2019, o 11:43

Re: Aktywne wakacje

Postprzez jurekjot » 17 wrz 2019, o 11:44

Ja inaczej niż aktywnie nie potrafiłbym spędzić wakacji

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]