Antykoncepcja

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

zente26

Posty

1

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 11:40

Lokalizacja

Murfreesboro

Antykoncepcja

Postprzez zente26 » 14 gru 2017, o 11:43

Witam , w tym roku skończę 18 lat ale nie posiadam jeszcze dowodu osobistego, chciałabym dowiedzieć się czy u ginekologa dostanę receptę na tabletki antykoncepcyjne bez konsultacji z rodzicem/opiekunem prawnym ? Niestety moi rodzice są bardzo przeciwni , głównie ze względu "niepotrzebnego niszczenia własnego zdrowia", wszelkim metodom antykoncepcji hormonalnej . Jeszcze nie współżyję ale to pojawia się już w moich planach . I czy rzeczywiście ten sposób antykoncepcji tak wyniszcza zdrowie ?
no avatar
User

martusiamarta

Posty

4

Dołączył(a)

14 gru 2017, o 12:47

Re: Antykoncepcja

Postprzez martusiamarta » 14 gru 2017, o 12:50

warto poczekać, aż wyjdziesz za mąż, to Ci się kiedyś opłaci
Witam, polecam Kwas hialuronowy
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Antykoncepcja

Postprzez wiktoryna » 6 sty 2018, o 18:04

Mnie co prawda nigdy ginekolog o dowód nie pytał ale z tego co wiem zanim będziesz pełnoletnia po pigułki idziesz z opiekunem albo rodzicem. Na początek pewnie dostanie tabletki vines, one mają bardzo znikomą ilość hormonów więc nie mają skutków ubocznych a zabezpieczają tak samo jak tabletki uniwersalne, tu http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-dla-kazdej-kobiety/ możesz o nich sobie więcej poczytać i ogólnie o antykoncepcjo, to się Ci na pewno przyda.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Antykoncepcja

Postprzez makowska » 23 lut 2018, o 14:57

Dobrze dobrana antykoncepcja moze byc zbawieniem :) Sama cos o tym wiem, bo mialam od zawsze bardzo nieregularne i bolesne okresy. Dopiero po badaniach pani doktor przepisala mi belare, bo okazalo sie, ze musze wyrownac hormony :) Teraz moje zycie zmienilo sie o 180 stopni, moge kazdego dnia w miesiacu normalnie funkcjonowac, a nie wypadac z obiegu jak kiedys.
no avatar
User

lokka

Posty

495

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Antykoncepcja

Postprzez lokka » 29 gru 2019, o 09:51

A czy plastry antykoncepcyjne, takie jak na przykład te na stronie https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry, to Waszym zdaniem skuteczna metoda antykoncepcji? Czy któraś z Was miała okazję używać takich właśnie plastrów? I jak wrażenia? Czy były po nich jakieś skutki uboczne?
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Antykoncepcja

Postprzez rezona » 9 sty 2020, o 04:44

Ja bym poczekała z tą decyzją do 18 i zamiast kombinować, to lepiej się wstrzymać.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Antykoncepcja

Postprzez tulipan » 20 mar 2020, o 16:35

Na chwile obecną cieżko jest uzyskac jakiekolwiek leki dlatego warto zgłaszać się do internetowych przychodni by przepisywali nam leki. Czytałam o tej https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ . Gdy zawiedzie nas nasza antykoncepcja to możemy wspomóc się tabletką dzień po
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Antykoncepcja

Postprzez sylwa » 3 cze 2020, o 06:33

Dla mnie antykoncepcja tonie tylko zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą bo ginekolog zapisała mi tabletki antykoncepcyjne ze względu na bardzo obfite i bolesne miesiączki.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.110s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron