Turcja - informacje ogólne

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

dari4n

Posty

2

Dołączył(a)

11 lip 2016, o 16:36

Re: Turcja - informacje ogólne

Postprzez dari4n » 11 lip 2016, o 16:38

fajnie to wszystko wygląda, ale chyba średnio bezpiecznie
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Turcja - informacje ogólne

Postprzez eDom » 19 lip 2016, o 10:23

Niestety dziś wyjazd do Turcji to nie jest najlepszy pomysł chociaż niektórzy twierdzą że w hotelach i miejscowościach turystycznych jest w miarę bezpiecznie.
no avatar
User

HotelSonrisa.pl

Posty

42

Dołączył(a)

17 mar 2016, o 09:04

Re: Turcja - informacje ogólne

Postprzez HotelSonrisa.pl » 20 lip 2016, o 12:26

W tych najbardziej popularnych kurortach na pewno jest w miarę bezpiecznie,ale generalnie również mogę odradzić podróż do Turcji z racji tamtejszej sytuacji politycznej. Jeżeli szukacie egzotyki to polecam raczej wyjazd do Afryki a w szczególności do Kenii.
HotelSonrisa.pl
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Turcja - informacje ogólne

Postprzez rezona » 27 lip 2016, o 09:14

Obecnie to chyba raczej nie opłaca się jechać do Turcji. Nie jest teraz zbyt bezpiecznie i ludzie raczej omijają ten kraj. Mój znajomy przebywał parę miesięcy w Turcji, ale musiał skrócić pobyt, bo bał się o własne życie, szczególnie po tym, jak kilkaset metrów od jego miejsca mieszkania eksplodowała bomba.
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Turcja - informacje ogólne

Postprzez Imbachhorn.eu » 3 sie 2016, o 07:51

Mam podobne zdanie,sytuacja polityczna w Turcji nie jest na tyle bezpieczna i stabilna aby móc z czystym sumieniem polecać ten kraj jako miejsce na wypoczynek,nawet w samych nadmorskich kurortach.
no avatar
User

lokka

Posty

495

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Turcja - informacje ogólne

Postprzez lokka » 29 gru 2019, o 10:08

A czy ktoś z Was wyjeżdżał kiedyś do Turcji w celach zarobkowych? Widziałam ostatnio na stronie https://pl.europa.jobs/praca-w-turcji, że ofert zatrudnienia dla Polaków tam nie brakuje. Pomyślałam, że może warto byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się tam w wakacje... jak sądzicie?
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.094s | 12 Queries | GZIP : Off ]