Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

Filip35

Posty

1

Dołączył(a)

25 cze 2019, o 09:13

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez Filip35 » 25 cze 2019, o 09:20

Wakacje są zeby pozbyć się chociaż trochę stresu i odpocząć. To naprawde nie rozsądne żeby sobie jeszcze kolejny problem dokładać i psuć sobie odpoczynek myślami jak to się potem spłaci.
no avatar
User

Desperado

Posty

500

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez Desperado » 5 lip 2019, o 09:24

Ja nigdy bym nie wziął kredytu na takie rzeczy. Każdy kredyt jest po prostu złem.
_________________________
http://pracelicencjackiepedagogika.pila.pl
no avatar
User

Barb

Posty

27

Dołączył(a)

21 sty 2020, o 09:40

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez Barb » 21 sty 2020, o 11:17

Nigdy w życiu. Dążę do tego, by nie wziąć kredytu na dom, choć i to będzie nie lada wyzwanie.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez rezona » 27 sty 2020, o 09:10

Nie, nie wzięłabym, jakby nie było mnie stać na wyjazd, to po prostu bym nie wyjeżdżała. Poza tym, kredyty trzeba brać z głową i wiedzieć jaka jest nasza zdolność kredytowa: http://halokredyty.pl/jak-obliczyc-zdolnosc-kredytowa/, a od tego nie tylko zależeć będzie, czy dostaniemy kredyt, ale i to, czy będziemy zdolni do jego spłaty.
no avatar
User

Haidi

Posty

68

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 11:03

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez Haidi » 29 sty 2020, o 11:39

Ja bym sie nie zdecydowała brać kredyt na wakacje - dla mnie to głupota. Nie mam nic przeciwko kredytom, ale gdy są faktycznie niezbędne, a nie na jakieś fanaberie. Ostatnio brałam kredyt na auto, bo stare mi sie popsuło, a ja bez auta nie jestem w stanie funkcjonować. W wyborze najlepszego kredytu dla mnie pomogła mi firma Credit Consulting Łukasz Piętowski. Przeanalizowali moje finanse i dostępne kredyty i mogłam wybrać najkorzystniejszą opcję. Co ważne, kredyt jest bezpieczny, umowa przejrzysta, bez żadnych haczyków.
no avatar
User

zuziakow45

Posty

1

Dołączył(a)

29 kwi 2020, o 10:24

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez zuziakow45 » 29 kwi 2020, o 10:30

Nie wzięłabym kredytu, aby pojechać na wakacje. Wolałabym odłożyć pieniądze, żeby pojechać za rok. Kredyt wzięłabym na coś nagłego, poważniejszego, na przykład pralka na raty.
no avatar
User

Emkade

Posty

4

Dołączył(a)

30 kwi 2020, o 07:30

Lokalizacja

Ostróda

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez Emkade » 30 kwi 2020, o 07:46

Jeżeli miały by to być "wakacje życia" to czemu nie ;) Jeżeli jednak chodzi o pierwszy lepszy wyjazd czy to za granice czy to w pl aby posiedzieć przed hotelem to na pewno nie ;)
no avatar
User

enkidu

Posty

9

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 08:26

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez enkidu » 5 maja 2020, o 08:47

Oczywiście że nie. To nieodpowiedzialne. Należy jechać na takie wakacje na jakie nas stać. Zadłużanie się żeby mieć super drogie wakacje to bardzo zły pomysł. Warto brać kredyty, ale na mieszkanie a nie na luksusowy wypoczynek.
no avatar
User

ynos89

Posty

117

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 10:34

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez ynos89 » 13 paź 2020, o 09:41

Czy wziąłbym kredyt na wakacje? To zależy, czy miałabym w ogóle taką potrzebę. Do tej pory takowej nie miałem, bo zazwyczaj nigdzie nie wyjeżdżam w lecie. Natomiast ostatnio moja przyjaciółka brała kredyt, żeby sfinansować swój niedawny urlop w pięknych okolicznościach przyrody polskich gór. Żaliła mi się, że w tym roku potrzebowała pożyczyć trochę pieniędzy, żeby móc gdzieś pojechać. Prosiła mnie o pomoc, ale ja tym razem nie mogłem nic zrobić. Jednak nie zostawiłem jej całkowicie bez pomocy. Od razu zasugerowałem jej, żeby sprawdziła ofertę dostępną na https://www.santanderconsumer.pl/ tej stronie internetowej. Z tego co mi wiadomo, tak właśnie zrobiła i wiem, że potem świetnie się bawiła na wakacjach.
no avatar
User

Lena_K

Posty

35

Dołączył(a)

13 paź 2020, o 16:15

Re: Wzięlibyście kredyt na wakacje?

Postprzez Lena_K » 13 paź 2020, o 17:00

Kredyt to ostateczność! A przyjemności mogą jednak poczekać... podróż zapłacona z własnych środków smakowała będzie o wiele bardziej!
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: cialo, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.156s | 13 Queries | GZIP : Off ]