Lokata i konto osobiste

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Lokata i konto osobiste

Postprzez talissa » 21 paź 2018, o 09:41

Witam,
udało mi sie odłożyć troche pieniędzy i zastanawiam się nad zainwestowaniem w lokate. Nie mam obecnie nigdzie konta osobistego i interesuje mnie czy gdzieś mogę otworzyć takie konto i przy okazji od razu założyć lokate? Są oferty gdzie te dwie rzeczy sie łaczą?
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez jagna » 23 paź 2018, o 08:29

Przy obecnych stopach procentowych zbyt dużego wyboru w temacie nie ma, ale coś powinno się znaleźć. Obecnie dobre oferty mają

nest bank - przy załozeniu u nich konta osobistego mozna otworzyć lokatę oprocentowaną na 4%
ing bank śląski - mają konto oszczędnościowe dla nowych klientów oprocentowane na 2,5%
millenium bank - ich konto oszczednościowe jest oprocentowane na 2,7%, w dodatku jest dobra promocja na założenie u nich konta bo dostaje się zwrot 200 zł

Zerknij sobie tutaj - na stronie jest zestawienie takich promocji bankowych.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

fajniusia

Posty

26

Dołączył(a)

21 wrz 2018, o 14:04

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez fajniusia » 2 wrz 2019, o 06:28

trzeba w jakiś racjonalny sposób pomyśleć o przyszłości, sama muszę zastanowić się w jaki program zainwestować
no avatar
User

kelerka

Posty

1

Dołączył(a)

2 wrz 2019, o 06:29

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez kelerka » 3 wrz 2019, o 13:29

Ja mam nadzieję, że uda mi się odłożyć trochę pieniędzy, wcześniej to przyznaję że jakoś nie miałam na to ochoty i dobrych sprzyjających okoliczności. Jednak rząd mi trochę chce w tym wszystkim pomóc i wprowadził pracownicze plany kapitałowe . Ciekawe jak inni się zapatrują na takie oszczędzanie
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1134

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez podrozniczka66 » 4 wrz 2019, o 12:48

Lokaty to dobry sposób na oszczędzanie. Zakładam taką roczną zawsze planując wakacje.
no avatar
User

lucky

Posty

233

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez lucky » 28 lis 2019, o 22:28

Jest wiele tego typu metod np. prywatne ubezpieczenie emerytalne https://viennalife.pl/strefa-klienta/ba ... emerytalne Zależy, ile masz środków na ten cel.
no avatar
User

kosmita

Posty

28

Dołączył(a)

27 gru 2019, o 14:38

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez kosmita » 27 gru 2019, o 14:45

napewno znajdziesz cos ciekawego
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez rezona » 10 mar 2020, o 10:54

Lokata czy konto oszczędnościowe to nie jedyna możliwość na oszczędzanie, warto o tym pamiętać na co dzień, żeby tym samym stale odkładać nawet niewielkie sumy. Zobacz tu, w jaki sposób można to robić i co powinno się wiedzieć o oszczędzaniu.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Lokata i konto osobiste

Postprzez tulipan » 7 kwi 2020, o 10:49

Konto bankowe to, odpowiedzialna decyzja. Sama chciałabym teraz zmienic konto bankowe na bardziej praktyczne, dlatego zastanawiam się nad tym kontem https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , bo od razu mają tutaj wymianę kryptowalut a robi się to teraz coraz bardziej popularne.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.109s | 13 Queries | GZIP : Off ]