Na plażę w Nieporęcie

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

zika5

Posty

5

Dołączył(a)

13 mar 2020, o 02:23

Na plażę w Nieporęcie

Postprzez zika5 » 13 mar 2020, o 02:24

Jak dojadę z Warszawy na plażę w Nieporęcie?
Orientujecie się czasami jak dojadę najszybciej z wawy do nieporętu? Miasto wydaję się naprawdę pięknym miastem i muszę niedługo musowo go zwiedzić. Będę musiała dostać się tam na cały dzień, a nie mam własnego pojazdu, dlatego nie bardzo wiem, czym da się zajechać (ponieważ z Serocka do Warszawy wydaje się być raczej dosyć długa droga ponad 33 km). Chcę zobaczyć plażę w Serocku, następnie udać się do knajpy na ulicy Warszawskie (nie znam dobrze adresu). Chcę również odwiedzenie ryneczku w serocku i kościoła świętej Anny. Idealnie, jakbym miała dobrego guida. Co myślicie o taksówkarzu? Orientujecie się czy w serocku kursuje jakieś taxi poza tym taxi: https://taxi-nieporet.pl. A może kto się orientuje, gdzie można znaleźć cennik tej firmy? Będę wdzięczna za dobre wskazówki i podpowiedzi. Jeszcze czy macie informacje może, czy na tej plaży da się kąpać? Chcę zabrać swoje dzieci, nie wiem czy ktoś strzeże plaży czy raczej nie ma? Orientuje się da się wrócić z Serocka do Warszawy autobusem . Ale nie mam pojęcia jak wiele to kosztuje.
no avatar
User

wasay

Posty

3

Dołączył(a)

27 mar 2020, o 11:36

Re: Na plażę w Nieporęcie

Postprzez wasay » 27 mar 2020, o 11:39

Czy teraz plaże przypadkowo nie są zamknięte?
Uwiecznimy najważniejsze wydarzenia z twojego życia. Od chrztu, urodzin aż po ślub. Fotograf Tarchomin https://fotodansil.eu/
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Na plażę w Nieporęcie

Postprzez Geniusz85 » 29 cze 2020, o 12:07

Ja kocham piękne morze. Uwielbiam na plaży się relaksować. To jest na pewno wspaniała sprawa!
___________________________
Anglistyka - praca licencjacka
no avatar
User

DuneMaster

Posty

240

Dołączył(a)

14 lut 2019, o 07:53

Re: Na plażę w Nieporęcie

Postprzez DuneMaster » 30 lip 2020, o 09:54

Ja kocham Kołobrzeg! To jest naprawdę wspaniałe miasto! Warto je często odwiedzać.
_______________________________________
http://pracemagisterskiekrakow.pl/tematy-prac-magisterskich-z-teologii-przyklady
no avatar
User

mareksmialek

Posty

2

Dołączył(a)

18 sie 2020, o 13:13

Re: Na plażę w Nieporęcie

Postprzez mareksmialek » 18 sie 2020, o 13:25

cześć czy udało się dojechać?
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Na plażę w Nieporęcie

Postprzez Geniusz85 » 7 wrz 2020, o 11:45

Nieporęcie to jest wspaniała sprawa. Uwielbiam klimat tej niesamowitej miejscowośći.
____________________
Dyplomowe prace z Pedagogiki
no avatar
User

Desperado

Posty

500

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Na plażę w Nieporęcie

Postprzez Desperado » 8 sie 2022, o 14:16

Uwielbiam jechać na plażę. To jest moja pasja. Kocham sobie wypoczywać na plaży w Kołobrzegu!
___________________________________________
Pisanie prac magisterskich - Toruń

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.378s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron