Dobry psycholog - terapia online

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Milosz

Posty

41

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 12:02

Dobry psycholog - terapia online

Postprzez Milosz » 21 mar 2020, o 12:03

Jeśli potrzebujecie pomocy dobrego psychologa, i chcecie skorzystać z terapii online to polecam bardzo dobrą panią psycholog, która prowadzi taką terapię. Jest to doktor Joanna Lena Lipin z Częstochowy. Ma ona ogromną wiedzę na temat ludzkiej psychiki i emocji, świetne podejście do pacjenta, szybko dociera do sedna problemu. Z jej pomocy korzystał mój brat, gdy miał depresję i dzięki jej pomocy i zaangażowaniu udało mu się wyjść na prostą.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez tulipan » 30 mar 2020, o 10:06

Nie jestem przekonana czy terapia online jest najwłaściwsza, nie masz wtedy bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Właściwsza będzie wizyta domowa psychologa lub psychiatry u siebie w domu. Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna EmPATIO https://psycholog-ms.pl/wizyty-domowe/ oferuje wizyty domowe u pacjentów. Jest to bardzo dobra forma terapii we własnym otoczeniu.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez rezona » 8 kwi 2020, o 09:33

Wiele gabinetów psychologicznych prowadzi teraz terapie online, nawet jeżeli wcześniej nie przewidywały takich możliwości. Sama tak teraz mam - chodziłam na terapię stacjonarnie, a teraz z racji pandemii mam ją online.
no avatar
User

jooasia26

Posty

1

Dołączył(a)

8 kwi 2020, o 10:00

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez jooasia26 » 8 kwi 2020, o 10:08

Terapia online w dobie koronawirusa to świetne rozwiązanie. Mnóstwo osób potrzebuje pomocy psychologicznej, a nie może jej dostać w tradycyjny sposób.
no avatar
User

poolcia

Posty

23

Dołączył(a)

15 kwi 2020, o 15:04

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez poolcia » 21 kwi 2020, o 15:00

dokładnie tak, teraz to w sumie jedyna w pełni bezpieczna forma kontaktu z lekarzem. ja korzystalam z takiej psychoterapii jakis czas temu i chyba znow do tego wroce... kazdy z nas ma jaies swoje problemy czy to zwiazane z partnerem czy praca lub jej brakiem ( to chyba obecnie dotyka wielu z nas ;/ ). u mnie taki stres objawia sie tym, ze nie moge spac, ciagle jem, czuje sie bezsilna i oslabiona. trzeba zaufac lekarzowi, dac sobie czas i skupic sie na tej pracy o lepsze jutro. super specjalistow znajdziecie w poradni Rymkiewicz System we Wroclawiu, oni tez wychodza naprzeciw oczekiwaniu pacjentow i pomagaja online.
no avatar
User

Panisa99

Posty

3

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 13:23

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez Panisa99 » 5 maja 2020, o 13:26

Nie jestem przekonany psychologa online, odradzałbym.
no avatar
User

krolik

Posty

27

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 10:36

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez krolik » 5 maja 2020, o 13:31

Też potrzebuję terapii online, ale nie wiem jak się zdecydować i jak zmusić siebie zaufać komuś obcemu..jak wiedzieć czy ta 2 osoba mi pomoże czy będzie miała gdzieś mój problem?
no avatar
User

stella93

Posty

7

Dołączył(a)

30 cze 2020, o 05:43

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez stella93 » 23 lip 2020, o 10:01

Nie jest łatwo znaleźć kogoś odpowiedniego, zwłaszcza jeśli chodzi o uzależnienia, ale tak naprawdę to w sieci w rankingach często mówi się o ośrodku Nefo i wiem, że ona może pomóc. Są osoby, które nie radzą sobie z uzależnieniem, dlatego dobrze jest je tam posłać, by po prostu mogły się uwolnić.
no avatar
User

lacikay

Posty

98

Dołączył(a)

5 paź 2018, o 12:20

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez lacikay » 16 sie 2020, o 09:40

Niem jestem przekonana czy terapia online da jakieś rezultaty. Ostatnio z tej strony http://europraca.com.pl/choroby-seniorow/ dowiedziałam się, że wielu seniorów choruje na depresję. Nie wyobrażam sobie ich terapii inaczej niż twarzą w twarz z terapeutą. A wy co na ren temat myślicie?
no avatar
User

cialo

Posty

307

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Dobry psycholog - terapia online

Postprzez cialo » 23 lis 2020, o 16:04

Też uważam, że taka terapia online to świetna sprawa. Czasami nie mamy możliwości dojazdu do kliniki, albo pochodzimy z takiej miejscowości gdzie po prostu nie ma żadnego cenionego specjalisty. Ja sama swego czasu leczyłam się w https://psychomedic.online/ i otwarcie o tym mówię, to nie jest dla mnie temat tabu. Dzięki pomocy psychologa udało mi się wrócić do zdrowia i podnieść po stracie bliskiej mi osoby,
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Desperado, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.140s | 13 Queries | GZIP : Off ]