Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

mirabelka95

Posty

1

Dołączył(a)

5 lis 2018, o 16:32

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez mirabelka95 » 5 lis 2018, o 16:41

Magdusia napisał(a):Pytanie tak jak w temacie. Niedługo przyjdzie mi zmierzyć się z organizacją chrzcin i nie wiem, na którą opcję się zdecydować. Jak to wyglądało u Was? Co radzicie?
Wiadomo, chrzciny w domu to sporo roboty i zamieszczania. Z drugiej strony te organizowane w lokalu pewnie sporo kosztują.
No i mam zagwozdkę.


To tylko ,tak się wydaje że w domu taniej,wszystko dobrze policzyć to nie żadna taniocha w domu . Pewnie że w domu bardziej domowo ale dużo plusów ma impreza w lokalu, wszystko ci podadzą ,wracasz do domu masz czysto ,i spokój.
no avatar
User

piotrowski13

Posty

1

Dołączył(a)

27 lis 2018, o 09:52

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez piotrowski13 » 27 lis 2018, o 10:04

Jest bardzo dużo pracy przy organizacji chrzcin. W domu to chyba bez sensu robić. Lepiej w lokalu, wystarczy tylko zapłacić i z głowy.
no avatar
User

ViaAppia_pl

Posty

9

Dołączył(a)

30 lis 2018, o 12:12

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez ViaAppia_pl » 30 lis 2018, o 12:14

W lokalu wypadną one zdecydowanie lepiej - chociażby przez to, że wszystko będzie zapewnione przez lokal, a rodzice i organizatorzy nie będą museli się o nic martwić.
no avatar
User

meskiepanaceum

Posty

4

Dołączył(a)

10 sty 2019, o 20:19

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez meskiepanaceum » 10 sty 2019, o 20:24

mamy XXI wiek, ja bym to bez spiny zrobił w lokalu, koszt wydaje mi się podobny a oszczędziłbym sobie czasu i nerwów
no avatar
User

Barb

Posty

27

Dołączył(a)

21 sty 2020, o 09:40

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez Barb » 21 sty 2020, o 11:29

Jeśli pomieścisz u siebie w domu wszystkich gości, to jestem za tym, aby robić chrzciny w domu. W lokalu się robi, gdy ma się mało miejsca w domu.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez blackgrzywa » 5 lut 2020, o 11:32

Jak ktoś ma duży dom to może w domu, w mieszkaniu i z liczną rodziną raczej nierealne.
No i nawet gdy jest miejsce w domu to i tak mnóstwo z tym pracy - gotowanie, zmywanie, sprzątanie itd.
Zdecydowanie wygodniej w lokalu.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez tulipan » 8 kwi 2020, o 13:23

Ja mam obecnie poważny problem z wyborem prezentu na chrzciny. Zastanawiam się nad takim zakupem jak srebrny różaniec: https://www.meritohurt.pl/rozance-srebrne.html. Jak myślicie, czy to będzie dobry prezent na taką okazję?
no avatar
User

kayanowak526

Posty

1

Dołączył(a)

21 kwi 2020, o 09:56

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez kayanowak526 » 21 kwi 2020, o 10:01

Teraz najlepiej wybrać chrzciny w domu. Myślę, że większą imprezę można odłożyć, jak sytuacja z pandemią się uspokoi.
no avatar
User

Angela74

Posty

2

Dołączył(a)

27 kwi 2020, o 13:27

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez Angela74 » 27 kwi 2020, o 13:37

Chrzciny w lokalu to przede wszystkim wygoda. Sama czujesz się jak gość i nie musisz czuwać nad wszystkim, bo pracownicy lokalu wszystko ogarniają. Po prostu spędzasz miło czas z rodziną. Jeśli chodzi o koszty to pewnie są trochę wyższe, choć trudno czasem oszacować te poniesione w domu. Lokal to większy komfort i nie czeka na Ciebie po imprezie sterta naczyń do zmywania :)
Serwis laptopów Poznań- gwarancja szybkiej naprawy.
no avatar
User

esteraa583

Posty

1

Dołączył(a)

15 wrz 2020, o 08:10

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez esteraa583 » 15 wrz 2020, o 08:12

Zależy od budżetu i ilości gości. Ja zrobiłabym chrzciny w lokalu. Wolę przyjść na gotowe, do ładnej sali. Do lokalu zaproszę więcej rodziny niż do domu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]