Zestaw mebli do ogrodu

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

mczay

Posty

703

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Zestaw mebli do ogrodu

Postprzez mczay » 15 kwi 2020, o 13:33

Jaki zestaw ogrodowy polecacie zamówić w prezencie dla moich dziadków? Chciałem coś solidnego co będą mieli na długie lata. Najlepiej nowoczesny design bo mają w tym stylu urządzony swój ogród. Planuję zamawiać online bo jednak w sieci taniej i większy wybór mają.
no avatar
User

Miko

Posty

20

Dołączył(a)

21 mar 2020, o 13:05

Re: Zestaw mebli do ogrodu

Postprzez Miko » 28 kwi 2020, o 09:52

Sam najlepiej znasz sowich dziadków i powinieneś sam wiedzieć najlepiej. Ja ci tylko mogę doradzić dobry sklep online, gdzie znajdziesz na pewno ciekawe i eleganckie zestawy. Zajrzyj sobie na Futuregardens.pl/ . Znajdziesz tam nie tylko meble ogrodowe, ale także wszystko co do ogrodu jest potrzebne, może dokupisz dziadkom jakąś egzotyczną, piękną roślinę - to też by był bardzo ładny prezent, i dziadki na pewno by byli zadowoleni.
no avatar
User

krolik

Posty

27

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 10:36

Re: Zestaw mebli do ogrodu

Postprzez krolik » 5 maja 2020, o 13:29

gdzie zakupić 2 krzesełka i stolik na baaaardzo wąski balkon? Interesują mnie tylko oferty online
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Zestaw mebli do ogrodu

Postprzez tulipan » 8 maja 2020, o 12:48

Jeśli macie taras wyeksponowany w stronę słońca to warto pomyśleć o instalacji markizy tarasowej. Dzięki niej spędzanie czasu na tarasie stanie się dużo przyjemniejsze. O takich markizach poczytacie więcej w artykule https://markizytarasowe.com.pl/markiza-tarasowa-sami-mozemy-tworzyc-cien/. Uważam, że to świetne rozwiązanie.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Zestaw mebli do ogrodu

Postprzez rezona » 11 maja 2020, o 10:10

Najlepiej chyba poszukać w sieci.
no avatar
User

witeczko

Posty

122

Dołączył(a)

14 lis 2019, o 16:00

Re: Zestaw mebli do ogrodu

Postprzez witeczko » 14 maja 2020, o 12:58

No ładne te meble ogrodowe o których piszesz, możliwe że je zamówię. Ale teraz jestem na etapie wyboru nowego zadaszenia na taras, tutaj https://tarasola.pl/ mam na oku jeden z modeli, składany, automatyczny, podświetlany. Mają stylowe i nowoczesne zadaszenia, dlatego ich wybrałem.
no avatar
User

MAŁPISZON

Posty

11

Dołączył(a)

4 cze 2020, o 14:03

Re: Zestaw mebli do ogrodu

Postprzez MAŁPISZON » 4 cze 2020, o 14:04

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw do ogrodu jak tutaj

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]