Wczasy za granicą zawsze drogie?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Zlota-roza.pl

Posty

35

Dołączył(a)

4 cze 2018, o 09:13

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez Zlota-roza.pl » 4 cze 2018, o 10:16

Z reguły tak czy inaczej są droższe niż wczasy które spędzamy w Polsce, wszystko a dobrą sprawę zależy od samego miejsca i standardu hotelu czy pensjonatu.
no avatar
User

zwinka055

Posty

20

Dołączył(a)

27 sty 2020, o 15:31

Lokalizacja

Warszawa

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez zwinka055 » 27 sty 2020, o 15:45

wczasy za granicą wcale nie muszą być drogie :) rzecz jasna, nie chodzi tutaj o przesadną oszczędność, ale ja zawsze tak dysponuję budżetem, że na wszystko wystarcza "z górką" :)
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez blackgrzywa » 5 lut 2020, o 11:30

Wczasy mogą być tanie, szczególnie jeśli sami sobie wszystko zorganizujemy zamiast korzystać z gotowych ofert biur podróży. Poza sezonem i koszty są niższe i mniej tłumów wokół największych atrakcji turystycznych. Polecam samodzielnie odszukać odpowiednie noclegi no i z wyprzedzeniem rezerwować tanie loty. Dużo praktycznych informacji i wskazówek jest na takich blogach jak https://sycylia.pl/
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez talissa » 3 mar 2020, o 10:36

Ja marzę o Islandii :) Niestety, to kraj póki co poza zasięgiem moich możliwości finansowych...
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez jagna » 3 mar 2020, o 11:35

Islandia wbrew pozorom nie jest az tak drogim kierunkiem jak się to moze wydawac. Nie jest to najtańszy kraj i trzeba się przygotować na to,.ze taka wycieczka na pewno będzie kosztowała więcej niż wakacje nad polskim morzem, jednak jeśli odpowiednio sobie to zorganizujemy, nie wydamy fortuny. Polecam

samodzielne zabukowanie sobie lotów samolotowych
wzięcie ze sobą części jedzenia
zaplanowanie zwiedzania
skorzystanie z noclegów na portalu air bnb......
W ostateczności mozna zastanowić się nad pożyczką. Możesz porównac sobie oferty na tej stronie https://gotowka.org.pl/

Sama raz brałam pożyczkę na wakacje i nie żałuję. Mam wspaniałe wspomnienia, potem spłacałam sobie powoli pozyczke w ciągu roku.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

Alberto

Posty

12

Dołączył(a)

4 lip 2019, o 17:02

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez Alberto » 7 mar 2020, o 09:56

Ano wlasnie. Jesc, zwiedzac , placic za nocleg czy transport trzeba ròwniez i w Polsce o ile nie chce sie siedziec na czterech literach. Wszystko zalezy od organizacji i troche od szczescia. Najwazniejsza rzecz zaplacic rozsadna sume za transport w wybrane miejsce no i za noclegi- ja od lat spedzam wakacje prywatne w miejscu okrzyczanym jako b. drogie dla VIP-òw , bajkowym etc, /Wlochy Poludniowe/ a place za wszystko mniej niz w polskim Kolobrzegu, ale mam znajomosci i doswiadczenie!
no avatar
User

bogna

Posty

332

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez bogna » 15 kwi 2020, o 07:11

Wydaje mi się że to tylko mit i jak się wszystko dobrze zorganizuje to tak naprawdę za granicą można taniej spędzić świetne wakacje niż w Polsce. Zależy też indywidualnie ile kto wydaje na jakie atrakcje. Ja lubię też czytać np. na https://www.emilpodrozuje.pl/ o organizacji podróży :) sporo ciekawych historii, miejsc do zwiedzenia, a nawet można zdecydować się na podróż szytą na miarę i w ten sposób też oszczędzić pieniądze
no avatar
User

vanessa933

Posty

1

Dołączył(a)

17 kwi 2020, o 09:11

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez vanessa933 » 17 kwi 2020, o 09:15

Tanie wczasy można znaleźć w każdym biurze podróży. Wystarczy czatować na dobre okazje last lub first minute.
no avatar
User

andreas1995

Posty

1

Dołączył(a)

18 maja 2020, o 07:25

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez andreas1995 » 18 maja 2020, o 07:27

Oczywiście, że nie muszą być drogie. Warto szukać promocji, albo jechać poza sezonem. Nawet w grudniu można pojechać na fajne wakacje.
no avatar
User

Anka41

Posty

2

Dołączył(a)

18 maja 2020, o 19:30

Re: Wczasy za granicą zawsze drogie?

Postprzez Anka41 » 18 maja 2020, o 19:41

Wszystko zależy od organizacji i oczekiwań :) ja byłam rok temu w Chorwacji i wyjazd nie wyniósł mnie więcej niż wakacje w Polsce :) wszystko organizowaliśmy sobie sami, nie korzystaliśmy z pomocy biura podróży. Wróciliśmy zadowoleni, a to najważniejsze :)
Kołowrotki Penn- niezawodne rozwiązanie dla wymagających wędkarzy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.185s | 13 Queries | GZIP : Off ]