Wakacje bez stresu

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez talissa » 29 paź 2019, o 07:22

Ja ze swoim maluchem byłam we Wroclawiu, bo chcialam zobaczyc wreszcie tamtejsza starowke. No i mojemu malemu poasjonatowi budowli pokazac miasto mostow. Ale wolalam poszukac noclegu z dala od centrum, zeby miec troche swietego spokoju. Wybralam tamtejszy novotel bo nie chcialam się bawic w zadne stancje czy hostele. Jadac z dzieckiem i tak musisz byc przygotowana niemal na wszystko wiec kwatere chcialam miec pewna i głowe spokojna. Bylo bardzo sympatycznie, bo wokol hotelu jest przepiekny park, wiec jak maly mial gorszy dzien to zwyczajnie zostawalismy w hotelu. Poza tym tam maja specjalne menu dla dzieci wiec nawet moj wybredny synek nie mogl tym razem grymasic.

No i wybralismy się na kilka dni do tego ośrodka:
http://dworkolesin.pl

Który zdecydowanie polecam jeśli ktoś chce wypocząć. Piękne miejsce nad wodą :) Smaczne jedzenia i na miejscu możliwość skorzystania ze spa:
Obrazek
no avatar
User

ynos89

Posty

117

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 10:34

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez ynos89 » 30 paź 2019, o 10:15

wygląda mega !
no avatar
User

kosmita

Posty

28

Dołączył(a)

27 gru 2019, o 14:38

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez kosmita » 27 gru 2019, o 14:50

wakacje bez stresu nazywahja sie all iclusive :)
no avatar
User

bogna

Posty

333

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez bogna » 19 mar 2020, o 08:17

My zawsze żeby się nie stresować rezerwujemy wakacje z wyprzedzeniem :) na przykład na ten rok zarezerwowaliśmy noclegi w tym pensjonacie w Grzybowie - https://pensjonatgrzybowo.pl/ Mają plac zabaw bardzo duży i salę zabaw w srodku dla dzieci - na wypadek złej pogody. To super ułatwienie dla rodziców
no avatar
User

enkidu

Posty

9

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 08:26

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez enkidu » 5 maja 2020, o 08:41

kosmita napisał(a):wakacje bez stresu nazywahja sie all iclusive :)

Zgadzam się :) Najlepiej wybrać hotel z placem zabaw i animacjami dla dzieci. Wtedy wreszcie można odpocząć i niczym się nei przejmować.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez jagna » 14 maja 2020, o 12:12

Nie wiem jakiego standardu tutaj szukacie ale jeśli chcecie wypocząć w wygodnym miejscu o dobrym standardzie, polecam wynajęcie sobie noclegu w Pałacu Hanza:
https://hanzapalac.pl/25/wellness__spa/torun_hotel_spa/ - na stronie masz kontakt. Jest to nowy ośrodek w Borach Tucholskich o bardzo dobrych warunkach, na miejscu jest mozliwosć skorzystania z zabiegów spa.

Na wyrożnienie zasługuje również kuchnia. Jedna z najsmaczniejszych w jakich miałam okazję jeść. Wypoczywaliśmy tam w zeszłym roku, w tym roku również chcielibysmy wybrać się tam na kilka dni :)
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez blackgrzywa » 18 maja 2020, o 13:25

Jeśli rodzice mają się nie martwić w tym roku o swoje dzieci, to najlepiej jeśli na zorganizowane wakacje wyjadą wszyscy razem. Taka oferta wspólnego wyjazdu to chyba strzał w dziesiątkę. Polecam: https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-rodzinne
no avatar
User

Anka41

Posty

2

Dołączył(a)

18 maja 2020, o 19:30

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez Anka41 » 18 maja 2020, o 19:34

Jak dla mnie najlepszą opcją jest wyjazd w góry :) pracuję w biurze, więc aktywnie spędzony czas jest dla mnie najlepszą formą wypoczynku. Udaje mi się zapomnieć o pracy, a to najważniejsze :) trzeba tylko pamiętać, żeby wyłączyć telefon :)
Kołowrotki Penn- niezawodne rozwiązanie dla wymagających wędkarzy.
no avatar
User

magda906

Posty

267

Dołączył(a)

14 sty 2015, o 12:24

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez magda906 » 18 sie 2020, o 18:27

Marzy mi się objazdówka po wybrzeżu - od Szczecina po Hel, ale to w kamperze albo jeszcze lepiej kampervanie...
no avatar
User

zenka

Posty

2

Dołączył(a)

9 wrz 2020, o 18:31

Re: Wakacje bez stresu

Postprzez zenka » 9 wrz 2020, o 18:33

Doskonały pomysł i inna forma wypoczynku niż w hotelu - zobaczysz dużo więcej, zatrzymasz się w cudownych okolicznościach przyrody. Wybierz kampervana, np.volkswagena grand california - dla mnie komfortowe warunki
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.129s | 13 Queries | GZIP : Off ]