Kreta

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Kreta

Postprzez jagna » 26 maja 2020, o 08:23

Witam-macie jakies doswiadczenia z Kreta-jakies wyjatkowe miejsca,fajne hotele itp...W tym roku chcemy sie tam wybrac i chcialabym uslyszec tez opinie osob ktore byly...Wiadomo w necie nie wszystko prawda co pisza ;-) szczegolnie nie chcialabym naciac sie na hotel... :-)
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Kreta

Postprzez talissa » 26 maja 2020, o 10:16

Ja akurat na Krecie nie blylam ale dlugo na Rodos i innych malych wyspach greckich i to na co warto zwrocic uwage przy wyborze hotelu, to to ile ma gwiadek. Mysle, ze jesli chodzi o greckie hotele to ja jadac z dzieckiem bym brala nie mniej niz 4 gwiazdki. Chyba ,ze ktos ma sprawdzony dobry hotel 3gwiadkowy. I nie polecem przelomu lipca, sierpnia bo tam upaly potrafia byc bardzo duze. Zwroc tez uwage jaka jest plaza jest kolo hotelu, bo na greckich wyspach jest sporo laz zwirowych.
I zycze udanego wyjazdu i super wakacji!!!!!

A i koniecznie kup sobie przewodnik turystyczny: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Przew ... 905,k.html Będzie Ci o wiele wygodniej zwiedzać.
no avatar
User

Ewelka1995

Posty

1

Dołączył(a)

28 maja 2020, o 07:58

Re: Kreta

Postprzez Ewelka1995 » 28 maja 2020, o 08:09

Byłam kiedyś na Krecie, bardzo mi się podobało. W tym roku miałam jechać na Santorini, ale przez pandemię wyjazd przekładam na kolejny rok.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Kreta

Postprzez blackgrzywa » 2 cze 2020, o 06:42

Mi najbardziej podobały się pałace w Knossos. Poza tym warto zobaczyć muzeum w Heraklionie, Chanię oraz Retimno. Mało znanym a pięknym miejscem jest na pewno jezioro Kournas Lake.
no avatar
User

urwis

Posty

3

Dołączył(a)

10 cze 2020, o 08:29

Re: Kreta

Postprzez urwis » 10 cze 2020, o 08:32

Grecja jest piękna, a Grecy są bardzo specyficzni. Lecz polecam każdemu kto nie był jechać.
Torby materiałowe jako reklama dla twojej firmy. Wydrukujemy na nich twoje logo. Sprawdź: https://sklep.ekologiczna-torba.pl/kate ... awelniane/
no avatar
User

franciszek27

Posty

1

Dołączył(a)

2 lip 2020, o 06:29

Re: Kreta

Postprzez franciszek27 » 2 lip 2020, o 06:32

Ja lubię każdą grecką wyspę. Warto pojechać do Grecji i zwiedzić kilka wysp zamiast jednej. Dojazd między wyspami jest naprawdę dogodny.
no avatar
User

DuneMaster

Posty

240

Dołączył(a)

14 lut 2019, o 07:53

Re: Kreta

Postprzez DuneMaster » 30 lip 2020, o 12:16

Kreta jest wspaniałą wyspą. Uwielbiam się na niej relaksować. To jest naprawdę bardzo fajna sprawa!
_______________________________
http://pracemagisterskiekrakow.pl/pisanie-prac-magisterskich-teologia/
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Kreta

Postprzez Geniusz85 » 20 lis 2020, o 09:51

Kreta to jest wspaniałe miasto. Muszę sobie takie miasto odwiedzić. Mój kumpel mi to miasto rekomenduje!
________________________
Ciekawe tematy prac z Prawa

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.067s | 12 Queries | GZIP : Off ]