Romantyczny weekend we dwoje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

mariuszgwizd

Posty

5

Dołączył(a)

11 kwi 2019, o 12:47

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez mariuszgwizd » 11 kwi 2019, o 20:06

W sumie to tak.
no avatar
User

bogna

Posty

332

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez bogna » 15 kwi 2019, o 09:25

Najlepiej się wybrać gdzieś gdzie macie dostęp do jakiegoś Spa :) bo to naprawdę fajny sposób na relaks we dwoje. Sami ostatnio byliśmy na weekend w Bohuminie - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html no i właśnie na takie piwne spa sobie poszliśmy. Bardzo przyjemnie było, dwie godzinki a człowiek wychodzi niesamowicie odprężony
no avatar
User

muszka77

Posty

29

Dołączył(a)

17 kwi 2019, o 20:18

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez muszka77 » 17 kwi 2019, o 20:32

Romantycznie może być nawet pod namiotem lub w schronisku górskim. Nie ważne gdzie, ważne z kim :)
no avatar
User

słowik

Posty

7

Dołączył(a)

18 lip 2019, o 12:22

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez słowik » 19 lip 2019, o 20:25

Mąż zabrał mnie na rocznicę ślubu do hotelu imperium w Rzeszowie było cudownie, miła kameralna atmosfera bardzo ładny pokój dostaliśmy:)i jedzenie pyszne polecam :)
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez jagna » 30 sie 2019, o 05:17

najbardziej lubię:
- Białystok, mieszkałam tam przez 7 lat. świetne miasto.

ogólnie Polskę przejechałam wzdłuż i wszerz, ale jako dzieciak więc nie wiele pamiętam z tego zwiedzania.

do Warszawy mam mieszane uczucia. Lubię ze względu na ilość rozrywek, przeszkadza mi paskudna architektura i korki.

Nie lubię Krakowa. przereklamowany.No i Łomża, w której spędziłam 3 lata liceum, jezu jaka dziura.


Jeśli szukacie pomysłow na wakacje polecam zerknąć sobie tutaj: https://www.e-wczasy.pl/blog/ - na stronie jest wiele propozycji.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez talissa » 1 maja 2020, o 06:27

Jest bardzo wiele mozliwości

spacer po górach
mazury
ewentualnie wypad do spa....

Jeśli jednak lubicie bardziej niegrzeczne nowości, polecam zastanowić się nad masażem. Polecam ten masaż erotyczny Wrocław. W salonie mozna wybrac sie na masaż zarówno będąc kobietą jak i mężczyzną.
no avatar
User

Pawlo11

Posty

12

Dołączył(a)

29 sty 2016, o 13:43

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez Pawlo11 » 25 maja 2020, o 12:36

fajnym pomysłem na romantyczny wyjazd jest jakiś kurort w ustronnym miejscu, najlepiej, żeby w ofercie jeszcze mieli SPA. Sprawdź ofertę https://bristolbusko.pl/ ;)
no avatar
User

magdamarek

Posty

10

Dołączył(a)

21 maja 2018, o 08:17

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez magdamarek » 26 maja 2020, o 09:39

Rysianka<3 Chociaż obydwoje z markiem uwielbiamy szlak z Korbielowa na Pilsko, później na Rysianke- tam nocleg i nad ranem o świcie wschód słońca i powrót do Sopotni.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez jagna » 5 cze 2020, o 06:05

Polecam ze swojej strony ten pałac hotel.

Przestronne pokoje z dużymi łazienkami i balkonami. Urządzone trochę w stylu biznesowym ale to w niczym nie przeszkadza.

Gigantyczna jadalnia, wyposażona także w krzesełka dla dzieci. Mieliśmy opcję śniadań i obiadokolacji - wszystko w formie szwedzkiego bufetu. Na śniadanie było dosłownie wszystko, o czym można tylko pomyśleć, oprócz gotowych już dań, byli jeszcze kucharze, którzy mogli w każdej chwili upichcić omlecik czy inną wersję jajecznicy na przykład ;) Na obiad zawsze dwa rodzaje zup, i sześć rodzajów drugich dań. Do tego ciasta, owoce i oczywiście zimna płyta. Polecam zwłaszcza rodzicom niejadków ;)

Hotel w centrum Borów Tucholskich, ktore są przepiękne.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

ewelinarad123

Posty

3

Dołączył(a)

1 lip 2020, o 03:08

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Postprzez ewelinarad123 » 1 lip 2020, o 03:12

Polecam hotel Pałac Alxeandrinum, miejsce stworzone na wypoczynek weekendowy i wakacyjny.
Bardzo blisko Warszawy, zaledwie pół godziny drogi.
Duże, wygodne pokoje, piękny park otaczający hotel i dużo atrakcji.
Na tarasach można zjeść bardzo dobry posiłek, również w wersji z grilla. Park wyposażony jest w wygodne leżaki, hamaki, kanapy… naprawdę jest gdzie odpocząć i napić się drinka.
Na terenie hotelu jest stajnia, która oferuje jazdy konne dla początkujących i zaawansowanych, również po okolicznych terenach zielonych.
Strefa Wellness i SPA to zabiegi i masaże relaksacyjne, ajurwedyjskie i orientalne. Prawdziwa uczta dla ciała i ducha. W pobliżu można popływać kajakiem, łódką lub połowić ryby.
W weekendy zawsze muzyka na żywo, ognisko z kiełbaskami i wspólna zabawa.
Hotel to dobra baza wypadowa do zwiedzania Warszawy a także do wkrótce otwieranego Muzeum Piłsudskiego w Sulejówku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.158s | 13 Queries | GZIP : Off ]