Urządzenie tarasu i ogrodu

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

mczay

Posty

688

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez mczay » 30 cze 2020, o 12:00

Jak urządzić swój taras i ogród? Nowocześnie? A może klasycznie? Na pewno stylowo, w tym może wam pomóc ten http://profesjonalnetarasy.pl/ portal na którym znajdziecie wiele ciekawych pomysłów i wskazówek. Przydał się jak ja aranżowałem taras.
no avatar
User

Klara

Posty

49

Dołączył(a)

21 mar 2020, o 12:59

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez Klara » 2 lip 2020, o 04:26

Żeby mieć piękny ogród, przede wszystkim trzeba zainwestować w dobrej jakości sadzonki, nasiona, sprzęt i akcesoria ogrodowe. Wtedy to dbanie jest łatwiejsze, a ogród faktycznie piękny. Ja większość rzeczy do ogrodu i tarasu kupuję online - w sklepie Futuregardens futuregardens.pl/ , gdzie jest wszystko co potrzeba do ogrodu (nasiona, sadzonki - w tym także unikatowe, oryginalne okazy, meble, deski tarasowe, donice, narzędzia itd.) Zawsze jestem zadowolona, czy to z sadzonek czy z elementów dekoracyjnych, które tam kupuję. Wszystko załatwiam bez wychodzenia z domu, przesyłka jest dobrze spakowana i szybko dostarczona.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez rezona » 3 lip 2020, o 07:29

Wiele pomysłów na urządzenie wnętrz, oraz ogrodów i tarasów można znaleźć w sieci.
no avatar
User

witeczko

Posty

122

Dołączył(a)

14 lis 2019, o 16:00

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez witeczko » 7 lip 2020, o 11:48

Co do urządzenia ogrodu i tarasu to ja swój zleciłam profesjonalistom, tylko sama wybierałam meble i dodatki do niego. Taki https://gardenspace.pl/fotel-podwieszany fotel podwieszany wiedziałam że muszę mieć bo lubię odpoczywać w ten sposób, i faktycznie sprawdziła się fajnie. A wy w jakim stylu swoje urządziliście?
no avatar
User

kijanka33

Posty

37

Dołączył(a)

27 maja 2020, o 16:35

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez kijanka33 » 24 sie 2020, o 18:42

Urządzania tarasu to już inna "inkszość". Najpierw trzeba wykonać wszelkie prace ziemne, wyrównać teren, a dopiero później myśleć o aranżacji tarasu. Do wszelkiej maści robót ziemnych, rozbiórek, wyburzeń polecam firmę Małmar, która działa na terenie całej Polski.
no avatar
User

KarinaMa

Posty

24

Dołączył(a)

12 wrz 2020, o 09:41

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez KarinaMa » 20 wrz 2020, o 09:23

No ale to przecież wszystko zależy od tego, jakie Wy sami macie możliwości. Najważniejsze będzie racjonalne dobranie rozwiązań, które będziecie w stanie zastosować i obsłużyć u siebie. My mamy basen, z czego jesteśmy mega zadowoleni. Teraz dzięki takiej chemii jak https://allegro.pl/produkt/5w1-zestaw-s ... 885c6c4754 bez problemu możecie zadbać o taki teren. To bardzo wygodne rozwiązanie, któe na pewno powinniście wziąć pod uwagę, jeśli zależy Wam na własnym basenie w ogrodzie :)
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez wiktoryna » 29 wrz 2020, o 08:34

Bardzo fajnie mieć basen w ogrodzie, zawsze się bałam że takie przedsięwzięcie będzie pracochłonne bo przecież baseny trzeba regularnie czyścić a;e na szczęście są już takie roboty basenowe które wiele ułatwiają
no avatar
User

damianzet

Posty

1

Dołączył(a)

29 wrz 2020, o 11:11

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez damianzet » 29 wrz 2020, o 11:16

Razem z moim kierownikiem budowy ustaliliśmy, że najlepiej będzie wykonać drewniany taras
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez tulipan » 19 paź 2020, o 06:41

A co z narzędziami ogrodowymi? Czy wiecie, gdzie najlepiej się w nie wyposażyć? Koniecznie zajrzyjcie do sklepu internetowego Zamu: https://zamu.pl/ . Tam znajdziecie wszystko, co przyda się w domu i ogrodzie.
no avatar
User

mleczko90

Posty

63

Dołączył(a)

1 paź 2019, o 14:00

Re: Urządzenie tarasu i ogrodu

Postprzez mleczko90 » 21 paź 2020, o 08:13

Ja na tarasie zrobiłem ogród zimowy w takim stylu jak tu
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.126s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron