Alternatywa dla fotelika samochodowego

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

mczay

Posty

688

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez mczay » 28 sie 2019, o 10:31

Słyszeliście o smart kid belt? Jest to alternatywa dla fotelika, pas podtrzymujący przeznaczony dla w wieku od 4 do 12 lat , ważących od 15 do 36 kg. Ja kupiłem to na wyjazd za granicę i sprawdzało się naprawdę fajnie. A nie jest drogie, za to w pełni bezpieczne.
no avatar
User

Stokrotka99

Posty

1

Dołączył(a)

31 sie 2019, o 19:27

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez Stokrotka99 » 31 sie 2019, o 19:29

mczay napisał(a):Słyszeliście o smart kid belt? Jest to alternatywa dla fotelika, pas podtrzymujący przeznaczony dla w wieku od 4 do 12 lat , ważących od 15 do 36 kg. Ja kupiłem to na wyjazd za granicę i sprawdzało się naprawdę fajnie. A nie jest drogie, za to w pełni bezpieczne.

A ma atest jest przez policje ,dopuszczone.
no avatar
User

detelir

Posty

16

Dołączył(a)

31 sie 2019, o 22:05

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez detelir » 15 wrz 2019, o 13:12

Wciąż jestem na dziecięcym foteliku samochodowym. Wydaje mi się, że jest bezpieczniej. Specjalnie dla dzieci
no avatar
User

lovlya

Posty

17

Dołączył(a)

15 wrz 2019, o 21:04

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez lovlya » 15 wrz 2019, o 21:09

Wolę fotelik samochodowy TM Recaro. Mam drugie dziecko i oni też kupili dla niego krzesło tej marki. Podoba mi się system bezpieczeństwa używany przez producenta. Dobre pasy bezpieczeństwa dla dziecka. Krzesło jest wygodne. Istnieje wiele modeli fotelików samochodowych dla tej marki. Możesz wybrać na allmega.pl fotelik samochodowy dla swojego dziecka.
no avatar
User

Ruta90

Posty

10

Dołączył(a)

2 maja 2018, o 12:47

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez Ruta90 » 24 paź 2019, o 16:55

Stokrotka99 napisał(a):
mczay napisał(a):Słyszeliście o smart kid belt? Jest to alternatywa dla fotelika, pas podtrzymujący przeznaczony dla w wieku od 4 do 12 lat , ważących od 15 do 36 kg. Ja kupiłem to na wyjazd za granicę i sprawdzało się naprawdę fajnie. A nie jest drogie, za to w pełni bezpieczne.

A ma atest jest przez policje ,dopuszczone.


Ma atesty na całą Europę, Kanadę, Stany, Azję (nie wiem czy całą). Za granicą dostaje nagrody (ostatnio w Japonii) i nikomu nie przeszkadza takie rozwiązanie. Homologacje wydawane są nie tylko przez zwykłe ośrodki ale np. na Stany i Kanadę wydał instytut który bada fotele lotnicze do samolotów Boeinga, jeden z lepszych na świecie.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez blackgrzywa » 20 lis 2019, o 10:51

Ciekawe kto wydał te atesty i na jakiej podstawie. Z tego co mi wiadomo to dla dziecka bezpieczny jest tylko fotelik. I najlepiej tyłem do kierunku jazdy.
no avatar
User

witeczko

Posty

122

Dołączył(a)

14 lis 2019, o 16:00

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez witeczko » 14 sty 2020, o 14:29

Kupiłem ten pas jakiś czas temu i używam cały czas w aucie z moim dzieckiem, muszę przyznać że to lepsze od fotelika, praktyczniejsze, wygodnie się używa, a co ważne jest tanie. Widziałem testy zderzeniowe i wypadł super.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez rezona » 19 maja 2020, o 06:44

Wypad z propagandą skb! Tyle razy się mówiło, że są niebezpieczne, a tu nadal utrzymuje się inaczej! Kłamstwa, wszędzie kłamstwa.
no avatar
User

Charles1995

Posty

1

Dołączył(a)

6 lip 2020, o 16:07

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez Charles1995 » 6 lip 2020, o 16:11

Ja jednak jestem za tradycyjnym fotelikiem samochodowym. Bardzo ważne jest, aby dociskać pasy dziecku, ale też i sobie. Odpowiednio napięty pas gwarantuje bezpieczeństwo.
no avatar
User

zielonka

Posty

10

Dołączył(a)

14 lip 2020, o 07:00

Re: Alternatywa dla fotelika samochodowego

Postprzez zielonka » 14 lip 2020, o 07:25

Widzę, że poruszony został tutaj temat adaptera Smart Kid Belt. My właśnie zakupiliśmy z racji że jedziemy niedługo podróż po Polsce a syn wiecznie narzeka na fotelik Jesteśmy ciekawi jak na to urządzonko zareaguje i na pewno z miłą chęcią podzielimy się opinią ;)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]