Cellulit na ramionach

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Cellulit na ramionach

Postprzez talissa » 26 sie 2020, o 08:35

Duzy cellulit tylko na ramionach. Co polecacie?
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Cellulit na ramionach

Postprzez jagna » 26 sie 2020, o 10:27

Ja przez kilka lat walczyłam z duzym cellulitem na udach, drogie kremy zabiegi... Nic nie pomagalo. Od 3 miesiecy chodze do masazystko na banke chinska i jest rewelacja!
Oczywiscie do tego picie wody, ruch plus morsowanie. A jesli Ty nie nasz mozliwosci morsowania to zimne prysznice na miejsca, gdzie występuje cellulit. 5 minut dziennie na jedno ramię pamietajac o oddychaniu ;)
Serio, j w ten sposob zwalczyłam cellulit. Mam go polowe mniej ;)

W zasadzie jedynym kosmetykiem na cellulit, który mogę Ci na dzien dzisiejszy polecić oraz który moim zdaniem rzeczywiście działa jest serum Sinial:
https://zdrowie.wprost.pl/uroda/1030770 ... litem.html

Na stronie jest analiza składu. Nie jest to moze najtańszy kosmetyk ale działanie jest i to jest najważniejsze.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

Dajzzi

Posty

3

Dołączył(a)

31 sie 2020, o 08:54

Re: Cellulit na ramionach

Postprzez Dajzzi » 31 sie 2020, o 08:56

Moja odpowiedź jest prosta, tylko ćwiczenia Ci pomogą :)
no avatar
User

bogna

Posty

333

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Cellulit na ramionach

Postprzez bogna » 5 wrz 2020, o 12:36

Ja kupilam sobie kosmetyki antycellulitowe z bielendy :) bardzo fajnie sie sprawdza aktywny koncentrat ujedrniajaco napinający - widac zdecydowana roznice w stanie skory

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.078s | 13 Queries | GZIP : Off ]