Inwestowanie

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Inwestowanie

Postprzez tulipan » 1 wrz 2020, o 14:23

A moim zdaniem, bardzo dobrym pomysłem na to by trochę się dorobić są inwestycje na giełdzie . Wiele osób inwestuje w ten sposób i dorabia się naprawdę dobrych pieniedzy. Wydaje mi się, że jeżeli tylko robimy to z głową to na pewno można sporo zarobić.
no avatar
User

cialo

Posty

306

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Inwestowanie

Postprzez cialo » 15 lut 2021, o 09:20

Skoro mowa o inwestowaniu, to co powiecie na rynek nieruchomości i condohotel ? Przejrzałam naprawdę sporo ofert w sieci, ale jeśli mam być szczera, to nic nie zainteresowało mnie tak bardzo jak https://condo.pl/ Może ktoś z was miał już okazję współpracować z tą firmą i wypowie sie nieco szerzej na ten temat?
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Inwestowanie

Postprzez rezona » 2 mar 2021, o 14:03

Inwestować trzeba z głową i mając odpowiednią wiedze.
no avatar
User

mczay

Posty

703

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Inwestowanie

Postprzez mczay » 26 kwi 2021, o 20:49

Żeby zacząć inwestować najpierw nauczyć się trzeba jak skutecznie oszczędzać. Bardzo pomogła mi w tym strona metody oszczędzania pieniędzy, na której znalazłam łatwe sposoby na oszczędzanie, których można nauczyć od najmłodszych lat.
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Inwestowanie

Postprzez pektos » 24 wrz 2021, o 07:29

Dokładnie, chociaż się ja nadal kompletnie na tym nie znam. Moim zdaniem najlepszym sposobem na oszczędzanie na emeryturę dla laików jest ppk, bo tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ czytałem że można było zarobić sporo pieniędzy na tym już w pierwszym roku działania a nie wymaga takie oszczędzanie żadnej wiedzy na ten temat. Zajmują się tym fundusze.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.074s | 14 Queries | GZIP : Off ]