Problemy ze zdrowiem

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez rezona » 10 wrz 2020, o 11:57

O zdrowie trzeba dbać, także jeżeli chodzi o dzieci, które pod wieloma względami są bardziej narażone. Odpowiednia dieta może bardzo pomóc, tutaj zostało to szerzej opisane, warto więc o tym pamiętać.
no avatar
User

witeczko

Posty

122

Dołączył(a)

14 lis 2019, o 16:00

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez witeczko » 18 wrz 2020, o 13:06

Od niedawna ja mam bóle kości i stawów tak silne że moja lekarka wysłała mnie do reumatologa. Chyba tutaj https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/reumatolog/ wybiorę się bo polecała mi tą poradnię moja znajoma. Mam nadzieję że tam będą mi w stanie pomóc.
no avatar
User

ynos89

Posty

117

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 10:34

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez ynos89 » 9 paź 2020, o 09:31

Wiecie co, moim zdaniem warto dbać o zdrowie cały czas. Niby oczywista sprawa, a powiem wam, że np. problemy z uszami zdarzają się dość często. Ostatnio czytałem o problemie swędzenia uszu. Niby taki prosty temat, ale wiele osób nie ma na jego temat przysłowiowego zielonego pojęcia. W sumie to nie ma się czemu dziwić, sam jeszcze parę lat temu nie wiedziałem nic na ten temat. Na szczęście człowiek z wiekiem staje się mądrzejszy i zdobywa nową wiedzę i doświadczenie. Dokładnie tak samo jest ze zdrowiem i świadomością dbania o nie. Jeżeli chodzi o wspomniany już tutaj słuch, to dużo uświadomił mi pewien artykuł. O czym tutaj mówię? Mam na myśli dokładnie ten https://www.fonix.pl/bol-uszu/swedzenie-uszu-skad-sie-bierze-i-co-moze-oznaczac/ materiał. Mnóstwo ciekawych i co ważne przydatnych informacji podanych w przystępny sposób. Informacje te pochodzą od specjalisty, a oto w internecie wcale nie jest tak łatwo. Warto poświęcić chwilę i zdobyć nową wiedzę o zdrowiu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i pamiętajcie, moi drodzy dbajcie o swoje zdrowie na co dzień, a nie tylko od święta.
no avatar
User

KarinaMa

Posty

24

Dołączył(a)

12 wrz 2020, o 09:41

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez KarinaMa » 18 paź 2020, o 17:59

Ale nad czym się tutaj w ogóle zastanawiać? Przecież jeśli widzicie, że coś złego dzieje się z Waszym zdrowiem, to koniecznie powinniście zadbać o odpowiednią poradę. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy coś złego dzieje się z Waszymi dziećmi, a Wy nie reagujecie. W poradniku https://lekarzebezkolejki.pl//blog/rozy ... onic/w-600 znajdziecie podstawowe informacje dotyczące różyczki, ale o szczegóły zawsze powinniście pytać u Waszego lekarza!
no avatar
User

olemek

Posty

1

Dołączył(a)

21 gru 2020, o 14:49

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez olemek » 22 gru 2020, o 21:25

w chorobach warto jednak zgłaszać się do leekarza ;p a nie działać na własna rekę
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez wiktoryna » 12 mar 2021, o 10:35

Masz rację, ja też nie bagatelizuję dolegliwości. Jak się dowiedziałam że moge być zakażona hpv poszłam natychmiast do lekarza a ten mnie trochę uspokoił i kazał stosować papilocare, powinnam się pozbyć tego wirusa z szyjki macicy dzięki tej kuracji w ciągu pół roku
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez sylwa » 25 mar 2021, o 15:07

Jeśli o mnie chodzi to ogólnie nie narzekam chociaż mam czasami problem z hemoroidami ale odkąd stosuję probiotyk proktologiczny proctolact to bardzo się poprawiło
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez rezona » 1 kwi 2021, o 11:03

Warto regularnie się badać i chodzić do lekarza, to podstawa w profilaktyce zdrowia. Odwiedź ten artykuł, by dowiedzieć się, kiedy iść choćby do kardiologa, a nie trzeba tego robić tylko, gdy coś nam dolega.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez tulipan » 30 kwi 2021, o 10:17

Warto też wiedzieć trochę więcej o różnych kwestiach związanych z koronawirusem. Na stronie https://dragonmask.pl/blog/koronawirus- ... nna-domowa znajdziecie wiele praktycznych informacji. Moim zdaniem trzeba być przygotowanym na różne sytuacje.
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Problemy ze zdrowiem

Postprzez Desperado » 14 maja 2021, o 09:49

Dobrze, że nie mam tych problemów ze zdrowiem. Być może to dlatego, że codziennie ćwiczę sport!!!
______________________
Prace magisterskie z Pielęgniarstwa
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.172s | 15 Queries | GZIP : Off ]