Bezsenność

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

monia8natka

Posty

66

Dołączył(a)

27 paź 2020, o 10:30

Bezsenność

Postprzez monia8natka » 15 lis 2020, o 13:51

Od dłuższego czasu nie mogę spać lub śpię bardzo mało. Ktoś zna jakieś sposoby na bezsenność?
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Bezsenność

Postprzez Geniusz85 » 20 lis 2020, o 09:42

Bezsenność to straszna sprawa. Najlepiej po prostu skupić się na uspokojeniu. Dobry psycholog powinien pomóc!
____________________________________
Praca magisterska z Prawa o podatkach
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Bezsenność

Postprzez tulipan » 1 gru 2020, o 13:25

Ja również polecam wizytę u specjalisty. W Poznaniu znajduje się ośrodek psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja: http://www.terapiapoznan.pl/ . Oni z pewnością Tobie pomogą.
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Bezsenność

Postprzez Elipsa » 1 gru 2020, o 20:34

specjalista to zawsze dobre rozwiązanie, ale jest też kilka rzeczy, które można be problemu zrobić- przede wszytskim to nie zabieranie komputera i telefonu do sypialni- nawet jak nie mozesz spac to nie bierz telefonu- przez swiatlo ekranu bedzie ci jeszcze trudniej zasnac.
po drugie nie spozywaj za duzo kofeiny (co dla mnie bylo duzo wiekszym wyzwaniem niz to pierwsze, bo po nieprzespanej nocy, albo 3h snu, nie bylam w stanie otworzyc oczu bez kawy- ale zaczelam na zasadzie malych krokow- najpierw 2 kawy na start, a pozniej w ciagu dnia nic, pozniej jedna kawa na start i zero w ciagu dnia). kofeina jest tez w coli i czekoladzie i wielu innych produktach.
po trzecie- postaraj sie klasc do lozka jak najwczesniej
po czwarte- pomysl sobie- dobra, jak nie moge spac to wezme slownik i poucze sie slowek, albo poucze sie historii:) Na mnie nauka historii zawsze dzialala- sama mysl o tym sprawiala, ze chcialo mi sie spac :D

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.092s | 13 Queries | GZIP : Off ]