Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Postprzez Elipsa » 27 lis 2020, o 12:48

JA NIE JESTEM W STANIE POLICZYC ILE DZIENNIE WYDAJE NA JEDZENIE. BO TAKIE WIEKSZE ZAKUPY ROBIE ONLINE, RAZ W TYGODNIU I TO ŚREDNIO JEST 250-300 ZŁ- W TYM JEST CHEMIA! ALE RAZ W TYGIDNIU IDĘ NA BAZAREK PO ŚWIEŻE OWOCE I WARZYWA I WTEDY TEZ WYDAJE OK. 15O ZŁ. JEST NAS 4 I PIES, ALE KARME DLA PSA ZAMAWIAM W INTERNECIE- ALE JEŚLI CHODZI O JEDZENIE TO JEST TAK, ŻE RAZ NA 2 DNI IDĘ DO PIEKARNI PO CHLEB, A TEGO NIE WLICZAM. JAK MI ZABRAKNIE MĄKI TO TEŻ IDĘ DO SKLEPU I PRZY OKAZJI WEŻME COŚ NA CO MAM OCHOTĘ, ALBO COŚ CO SIĘ PRZYDA I WTEDY JEST RÓŻNIE, CZASAMY WYDAJE 12ZŁ, A CZASAMI 120ZŁ! CZASAMI CHODZĘ DWA RAZY W TYGODNIU, A CZASAMI PRZEZ DWA TYGODNIE NIE IDE DO SKLEPU- DLATEGO ZUPELNIE NIE WIEM ILE WYDAJE!
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Postprzez lucky » 29 lis 2020, o 16:03

KarinaMa napisał(a):To też dużo zależy od tego, na jakie potrawy postawicie. Nie ma co ukrywać, że stosując lepsze jakościowo składniki, możecie dużo efektywniej zadbać o swoje zdrowie.O oleju lnianym a zdecydowanie warto, bo to super produkt. Jeśli jeszcze go nie stosujecie, to zdecydowanie warto zacząć.


Jest wiele olei, które można wykorzystać w kuchni. nie tyle te dostępne w marketach. Możesz gotować wykorzystując np. oleje rzepakowe https://olejrzepakowy.com/o-oleju-rzepakowym/
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]