Wakacje za granicą, gdzie pojechać tanim kosztem?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

lacikay

Posty

98

Dołączył(a)

5 paź 2018, o 12:20

Re: Wakacje za granicą, gdzie pojechać tanim kosztem?

Postprzez lacikay » 28 paź 2019, o 13:45

Moim zdaniem rzeczą, na której nie powinno się oszczędzać jest ubezpieczenie. Je zawsze warto mieć. Posprawdzaj sobie różne miejsca i dopiero wtedy podejmij ostateczną decyzję w tej kwestii. Pamiętaj, że nie warto sugerować się ceną. Nieraz lepiej zapłacić trochę więcej, ale mieć pewność, że w razie jakiegoś wypadku i innego zdarzenia jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Z miejsc sprawdzonych mogę podrzucić to https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/hiszpania . Link co prawda dotyczy konkretnego państwa, jednak jak zerkniesz to sam się przekonasz, że możliwości ubezpieczeniowych jest mnóstwo w zależności od potrzeb.
no avatar
User

mczay

Posty

688

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Wakacje za granicą, gdzie pojechać tanim kosztem?

Postprzez mczay » 24 lut 2020, o 17:22

Za granicę warto dodatkowo się ubezpieczyć, tutaj https://www.mfind.pl/ macie dobrą stronę na której wykupicie tanie ubezpieczenia podróży. Mają w ofercie też inne, pokażą wam wiele opcji i wybierzecie dla siebie najtańszą, bo nie ma po co przepłacać.
no avatar
User

Alberto

Posty

12

Dołączył(a)

4 lip 2019, o 17:02

Re: Wakacje za granicą, gdzie pojechać tanim kosztem?

Postprzez Alberto » 5 mar 2020, o 17:45

Wszystko zalezy od znajomosci i tzw ustawien. Generalnie rzecz biorac Wlochy sa drogim krajem, dlatego ja z rodzina jezdzilem zawsze na wakacje gdzie indziej- po Europie i swiecie a dzis gdy poznalem i to dobrze poludnie Wloch jezdze tam pare razy do roku i nie wydaje duzo. Niestety mieszkanie na nocleg musze wynajac, ale zapewniam , ze place mniej niz w Kolobrzegu nie mòwiac juz o Sopocie za to pogoda murowana. Atrakcje w zimie i w lecie. Do zwiedzania mnòstwo i jest wiele atrakcji kulturalnych, ktòre sa za darmo. Jest tez mozliwosc oszczedzenia. Naajwazniejsza sprawa to dojazd , ale i tu lataja juz samoloty tanich lini lotniczych. W razie pytan postaram sie cos doradzic
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Wakacje za granicą, gdzie pojechać tanim kosztem?

Postprzez ingga » 30 gru 2020, o 15:00

Ja zdecydowanie znów skuszę się na Hiszpanię. Byłam już tam parę razy i ten kraj zupełnie skradł moje serce. Jeżeli chodzi o tani koszt podróży to z pewnością taniej jest podróżować w więcej osób niż w pojedynkę. na portalach społecznościowych istnieją np. grupy, które wspólnie podróżują. Sama widzę, że wynajem apartamentów w Hiszpanii jest coraz bardziej popularny, a ceny za wynajem tych luksusowych idą w górę dlatego zastanawiam sie ostatnio nad taką inwestycją. Znalazłam stronę z ciekawymi ofertami https://agnesinversiones.com/pl/ myślę, że może to być naprawdę dochodowy biznes
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.115s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron