Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

77vernodi

Posty

1

Dołączył(a)

12 cze 2017, o 14:04

Lokalizacja

Bellevue

Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez 77vernodi » 12 cze 2017, o 14:05

Komuś tutaj potrzeba przyjaciół, nie siedź do późna nad kompem, jak rano wstajesz napij się czegoś ciepłego i zjedz śniadanie, więcej się uśmiechaj i rusz dupe do jakiegoś hobby/ sportu - najlepiej z kimś znajomym/ tak by poznać innych. Może naucz się czegoś nowego. Pamiętaj że masz depresje tylko dlatego że myślisz że masz depresje, nic się nie zmieni dopóki nie zmienisz nastawienia na bardziej pozytywne. Jeśli sporo czytasz to poczytaj jakieś fantasy itd a nie kryminały/ thrillery/ horrory (o ile takie czytasz - bo to na pewno nie pomoże na depresje
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez rezona » 19 cze 2017, o 06:59

Psychiatra? Polecam.
no avatar
User

michał89

Posty

189

Dołączył(a)

30 maja 2017, o 23:05

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez michał89 » 19 cze 2017, o 13:44

Albo znaleźć sobie pasję.
no avatar
User

makowska

Posty

104

Dołączył(a)

21 lip 2017, o 17:46

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez makowska » 26 lis 2017, o 23:57

Warto sobie zerkąc na stronę https://szukamterapeuty.pl/wyszukaj/kra ... ny-nastroj - ja tak szukałam specjalisty dla siostry tyle że w krakowie, myślę że warto bo my trafiliśmy na świetnego psychologa
no avatar
User

Miko

Posty

20

Dołączył(a)

21 mar 2020, o 13:05

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez Miko » 28 kwi 2020, o 10:06

Depresja to poważna choroba, to nie jest chwilowe obniżenie nastroju, na które pomoże dobra kawa czy ciacho. Jeśli widzisz, że nie radzisz sobie z emocjami, to jak najszybciej poproś o pomoc profesjonalistę. Pani doktor Joanna Lena Lipin - jest psychologiem i psychoterapeutą, który zajmuje sie tego typu zaburzeniami.Ma duże doświadczenie i wiedzę, a w dodatku niesamowite podejscie do pacjenta. Pani doktor przyjmuje albo w swoim gabinecie w Częstochowie, albo, jeśli ktoś jest z daleka, można się u niej umówić na terpię online - co szczególnie dziś jest bardzo przydatne.
no avatar
User

krolik

Posty

27

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 10:36

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez krolik » 5 maja 2020, o 13:25

nic na to nie pomaga. Jedynym ratunkiem może być bliska osoba (bratnia dusza) obok lub.... tadadadam :idea: KOT. Weź sobie kota i zobaczysz jak twoja codzienność się zabarwi
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez tulipan » 30 paź 2020, o 13:03

Wspomniana klinika Psychomedic ma oddział także w Łodzi. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ namiary na nich. Można się zwrócić do nich z wieloma problemami - nie tylko z tzw. "wiosenną depresją". Wygodnie umówić się można online lub telefonicznie - 42 644 44 44, na wizytę w gabinecie, w domu lub na video-konsultacje.
no avatar
User

KarinaMa

Posty

24

Dołączył(a)

12 wrz 2020, o 09:41

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez KarinaMa » 23 lis 2020, o 15:13

Tak, konsultacja lekarska może okazać się dla Was bardzo pomocna w tym temacie. Zresztą, wcale nie musi dziać się nic poważnego na tej płaszczyźnie. Być może macie wyzwania z hormonami. O serotoninie przeczytasz na ktomalek.pl i to faktycznie może okazać się bardzo pomocne. Pomyślcie nad tym już teraz.
no avatar
User

kajaaa

Posty

10

Dołączył(a)

21 gru 2020, o 19:03

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez kajaaa » 11 sty 2021, o 12:29

Stres i depresja jest to coś co nam zdecydowanie nie służy. Na szczęście depresję można wyleczyć za pomocą hipnozy https://hejos.pl/leczenie-depresji-za-p ... -wiedziec/ warto sobie odwiedzić tę stronę, bo na prawdę wiele można się z niej dowiedzieć. Taka terapia jest na prawdę bardzo skuteczna.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Jakieś sposoby na bezsens życia, depresje i beznadzieje?

Postprzez tulipan » 3 lut 2021, o 11:48

Teraz większość psychologów przyjmuje pacjentów zdalnie więc miasto nie ma znaczenia. Mogę polecić Tobie Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia - Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ . Jestem bardzo zadowolona z terapii w tym miejscu.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.114s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron