Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

tosleo1978

Posty

5

Dołączył(a)

20 sty 2017, o 09:27

Lokalizacja

Fort Collins

Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez tosleo1978 » 20 sty 2017, o 09:30

Zakupy spożywcze są dla mnie jak chleb powszedni. Osobiście przyznam się, że nie lubię spędzać na zakupach zbyt wiele czasu. W związku z tym wcześniej planuję, co kupię. Nie lubię też nieświeżych produktów, więc kupuję codziennie i na bieżąco. Wiąże się to z tym, że raczej lekceważę promocje. Co mi po cytrynach z promocji, kiedy już właśnie je wcześniej nabyłam. Nie lubię też kupowania większej ilości produktów, bo kosztuje to taniej. Chyba, że to jakiś makaron albo ryż. A jak wy sobie radzicie z zakupami? Jak często kupujecie i czym się kierujecie przy wyborze produktów spożywczych? Lubicie polować na promocje czy raczej niespodziane obniżki nie robią na was wrażenia?
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez Innovation » 20 sty 2017, o 18:06

Ja staram się kupować zdrowiej. Co tydzień jeżdżę na tzw dary natury gdzie ponoć zweryfikowani rolnicy sprzedają swoje uprawy, a rzeźnicy swoje mięso, właściciele pasiek swoje miody.W miodzie da się wyczuć od razu różnice w stosunku do biedronkowe a i warzywa wyglądają lepiej. Na przykład jarmuż. Nie lunie zakupów w sklepie więc produkty słabo psujące się staram się kupować z zapasem.
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

parabolistyk

Posty

27

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:55

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez parabolistyk » 21 sty 2017, o 08:23

innovation musisz mieć sporo kasy skoro stać cię na zdrową żywność. Zazdroszczę i pewnie podobnie ma większość normalnych ludzi. Burżujskie warzywa jak jarmuż... można pomarzyć.
Polecam stronę kredyt konsolidacyjny
no avatar
User

independent

Posty

59

Dołączył(a)

23 mar 2018, o 11:13

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez independent » 23 mar 2018, o 11:23

fajnie jak się cos w promocji trafi ale nie chodze i nie szukam specjalnie
no avatar
User

lokka

Posty

497

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez lokka » 29 gru 2019, o 09:49

A czy zdarza Wam się czasami zamawiać żywność przez internet? Mi owszem, robię to coraz częściej - tak jest taniej, szybciej i wygodniej. Ostatnio zamówiłam sobie suszoną morwę białą, którą zawsze dosypuję do jogurtów, na stronie https://jawo2008.pl/181-morwa-biala-suszona-owoc.html. Nie była droga, a jest naprawdę dobrej jakości ;)
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez lijt » 18 sty 2020, o 08:31

lokka napisał(a):A czy zdarza Wam się czasami zamawiać żywność przez internet?


Teraz tak, zamawiam regularnie. Na początku nie byłam do tego przekonana i bałam się że jakość będzie słaba. Jeśli znajdzie się bardzo dobry sklep to o wiele lepiej jest robić zakupy online niżeli w sklepach stacjonarnych. Sama zamawiam głównie z https://www.bee.pl/ i jestem bardzo zadowolona z ich produktów.
no avatar
User

Barb

Posty

27

Dołączył(a)

21 sty 2020, o 09:40

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez Barb » 21 sty 2020, o 11:36

Zawsze patrząc na produkty promocyjne, sprawdzajcie datę ważności. Ostatnio w lidlu prawie kupiłam przeterminowaną potrawę z lodówki.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez tulipan » 21 wrz 2020, o 11:55

W Carrefour mają naprawdę świetne promocje. Obecnie z ich aplikacją mobilną wszystkie produkty marki własnej Jakość z Natury są dostępne aż 20% taniej.
no avatar
User

madlenka

Posty

480

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez madlenka » 26 sty 2021, o 16:56

Ja też właśnie staram się jeść zdrowo, dlatego sięgam tylko na ekologiczne, naturalne produkty. Bo wiem, że jest to ważne i potrzebne dla mojego zdrowia. Nawet tutaj https://dietly.pl/blog/dieta-mind-odzyw ... race-mozgu możecie poczytać sobie o diecie i pracy mózgu.
no avatar
User

cialo

Posty

306

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Postprzez cialo » 30 cze 2021, o 07:20

Nie cena ma znaczenie, a jakość produktów spożywczych. Ja wybieram świadomie - ekologiczne, bez chemii. Dlatego tak bardzo polubiłam sklep Swojska Piwniczka, gdzie mogę kupić wszystko to, co niezbędne w kuchni do przygotowania pysznych dań.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.217s | 13 Queries | GZIP : Off ]