Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Geniusz85 » 7 cze 2022, o 13:35

Wynajem to jest po prostu przyszłość. Zawsze lepiej wynająć, niż samemu się z tym wszystkim męczyć!!!!
_________________________________________
Pisanie prac magisterskich z Kosmetologii
no avatar
User

Tymoteusz1

Posty

14

Dołączył(a)

15 maja 2022, o 17:58

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Tymoteusz1 » 17 cze 2022, o 19:38

Tylko że taki wynajem niesie też za sobą pewne wyzwania. Właśnie dlatego trzeba się dobrze zastanowić, co faktycznie moglibyście zdziałać w ramach prowadzonej przez siebie działalności. Ja czytałem o sytuacji, w której lokator odmawia lokalu socjalnego. To trudne chwile, więc warto wiedzieć takie rzeczy.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez tulipan » 27 cze 2022, o 09:27

A może lepiej kupić własne mieszkanie? Uważam, że to może być całkiem trafiony pomysł. Rzuć okiem na nowe mieszkania wrotków lublin: http://diamentowewzgorze.lalak.pl/lokalizacja. Myślę, że mogą Ci się spodobać właśnie takie mieszkania.
no avatar
User

mczay

Posty

688

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez mczay » 24 sty 2023, o 18:11

Zgadzam się, wynajem to świetna sprawa. Zwłaszcza, jeśli chodzi o najem instytucjonalny. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o takiej formie najmu, to koniecznie zerknijcie na ofertę https://lublin.mdr.pl/ . Dodatkowo, osiedle jest objęte dopłatami do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Wysokość dopłaty zależy od Twojej indywidualnej sytuacji.
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Geniusz85 » 24 lut 2023, o 14:42

Zawsze lepiej wynając pokój to jest najlepsza opcja w moim przekonaniu. Tak to ja widzę. To jest najlepsza opcja.
_______________________________________-
Tematy prac magisterskich z Socjologii
no avatar
User

cialo

Posty

301

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez cialo » 1 mar 2023, o 09:54

Według mnie wybór mieszkania z rynku pierwotnego to bardzo dobra decyzja. Sama takie kupowałam tyle, że w Lublinie. Nowe to nowe, można sobie wybrać mieszkanie jakie się chce i co ważne, po swojemu urządzić. Tutaj http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ widziałam, że mają jeszcze wolne mieszkania na sprzedaż.
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Geniusz85 » 22 mar 2023, o 13:35

Wszystko zależy od pieniędzy w moim przekonaniu. teraz to jest po prostu podstawa jak dla mnie. Takie rzeczy po prostu uwielbiam. To jest świetna sprawa, jak dla mnie!!!
_________________________________________________________________
pisanie pracy inżynierskiej
no avatar
User

Alberto

Posty

12

Dołączył(a)

4 lip 2019, o 17:02

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Alberto » 27 mar 2023, o 18:13

W moich wedròwkach po swiecie zatrzymywalismy sie czesto w hotelach lub pensjonatach, dopòki nie mielismy potomstwa. Gdy urodzil sie nasz syn ròwniez jezdzilismy po swiecie poniewaz trzeba bylo walczyc z uczuleniem i asma na ktòre to cierpial nasz synek. Lekarze zalecali nam pobyt nad morzem, ale nie pierwszym z brzegu, a bardzo zasolonym no i lezacym w strefie klimatu cieplego.Udalo nam sie go calkowicie wyleczyc podczas pobytu w jednym z sanatoriòw na Litwie a pòzniej przebywajac w okolicach Salerno- we Wloszech Poludniowych. Nie bede tu sie dokladniej rozpisywal bo odpowiedz bylaby nie na temat, zainteresowanym moge odpowiedziec prywatnie./claudio1152malpatiscali.it/ gdzie slowo malpa nalezy zastapic wiadomo jakim znakiem. i od tego czasu wynajmowalismy zawsze mieszkanie prywatne. czy to bylo w Alicante w Hiszpani, czy w Bulgari, czy we Wloszech. Natomiast gdy wynajelismy tylko pokòj na Slowacji, w Chorwacji zawsze bylo nie tylko cos nie tak, ale bardzo duzo rzeczy nie tak. Obecnie, gdy wracam na poludnie wynajmuje cale mieszkanie, choc powiedziawszy szczerze nie sa mi potrzebne dwa pokoje plus pokòj z aneksem. Jednakze, cisza, spokòj, przepiekna roslinnosc, dostep do kuchni robia swoje, gotuje - jesli gotuje kiedy chce bez ogladania sie na innych. Czyszcze kiedy chce etc Jezdze na kròtkie wycieczki kiedy chce, wstaje kiedy chce, od glòwnego miasta 5 km. Jest tylko jeden problem- w okresie wakacji wlasciciele czesto nie chca wynajmowac jednej osobie, bo o wiele wiecej zarobia liczac od osoby i na dobe. Poniewaz mieszkanie jest polozone kilka km od Pompejòw i blisko wybrzeza Amalfi i Sorrento sa zawsze chetni wiec dla mnie pozostaja miesiace od wrzesnia poczawszy. Kapac sie wtedy mozna jeszcze w pazdzierniku, a na plazach juz nie ma tloku. Jezeli jest nieduza ròznica w cenie nalezy moim zdaniem zawsze wybrac mieszkanie. Jezeli to jest mieszkanie polozone za granica nalezy zawsze pytac wlasciciela co do cen, restauracji, baròw, zwiedzania etc. Nikt bowiem nie zna lepiej danego miejsca od miejscowych.
no avatar
User

Alberto

Posty

12

Dołączył(a)

4 lip 2019, o 17:02

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Alberto » 27 mar 2023, o 18:34

Odpowiedzialem na pytanie co do wynajmu w celach turystycznych. A teraz czytam, ze chodzi tu o ogòlne pytanie wynajac czy kupic. Wynajac mozna, tylko ze potem niczego sie nie ma i zostaje sie na golo. Bo za czynsz placony przez wiele lat mieszkanie juz moznaby bylo kupic, ale przynajmniej u nas bank nie pozyczy pieniedzy bez odpowiednich gwarancji. Zanim mieszkania nie kupilem , a wlasciciel przychodzil co miesiac po czynsz musialem chowac kota, bo zwierzat nie wolno bylo trzymac, jak mu sie cos odwidzialo to podwyzszal czynsz i straszyl wyrzucaniem, a co najgorsze w mieszkaniu nie bylo zadnych srodkòw bezpieczenstwa , bo nie chcial zalozyc krat etc no i mieszkajac na parterze zostalem dwa razy okradziony. W moim mieszkaniu zalozylem kraty, okiennice zelazne etc i to mnie ustrzeglo przed zlodziejami, koszt tego jest znaczny, pytalem czy by mi odliczyl z czynszu oczywiscie nie chcial o tym slyszec. ...
no avatar
User

Himen

Posty

98

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 08:47

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Himen » 30 mar 2023, o 11:26

Uwielbiam fajne oferty turystyczne. To jest naprawdę doskonała wręcz sprawa. Takie rzeczy to ja uwielbiam.
____________________________________________
pracemagisterskie-licencjackie.pl/kategorie-prac/prace-maturalne
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]