Organizacja firmowej integracji

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Organizacja firmowej integracji

Postprzez jagna » 12 lis 2021, o 11:07

Szukam obecnie czegoś ciekawego na firmową integrację. Może jakieś propozycje?
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez turystkakasia » 12 lis 2021, o 12:31

Moim zdanioem dobrze jest to skonsultować z pracownikami w firmie. Pracownicy powinni powiedzieć co będzie odpowiednie, co się im podoba. Dużo tutaj zależy od tego w jakim są wieku oraz jaka jest to firma, czym się interesują. Czy są to kobiety czy mężczyźni.

Jeśli planujesz zaplanowanie czegoś na następny rok, polecam wyprawy kajakiem dla firm organizowane przez M canoe. Mogą zaplanować taki wyjazd zarówno w Polsce, jak i za granicą.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez podrozniczka66 » 10 sty 2022, o 18:05

Co Was interesuje? Wybór może być spory, jednak zależy od składu. W niektórych firmach są praktycznie sami mężczyźni, więc ich może bardziej kręcą gokarty, off-road, czy paintball, a panie może inny rodzaj integracji, jak drezyny itp. Powiedz, skąd jesteś, a forum pomoże :) Ze swojej strony polecam catering, który może zadbać o Wasze podniebienia na niejednej firmowej imprezie, czy konferencji: https://www.restauracjanadpotokiem.pl/c ... 22,pl.html
no avatar
User

ważniak

Posty

984

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez ważniak » 11 lut 2022, o 07:37

Takie imprezy na pewno są bardzo fajne, ale wydaje mi się, że największym przedsięwzięciem jest i tak planowanie ślubu i wesela. Polecam na pewno przeczytanie wpisu https://instore.com.pl/wesele/kiedy-war ... owac-slub/ ponieważ to właśnie w nim dokładnie opisano to kiedy warto już zacząć go planować.
no avatar
User

Ruserf

Posty

5

Dołączył(a)

11 lut 2022, o 10:21

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez Ruserf » 11 lut 2022, o 10:24

tak
no avatar
User

ważniak

Posty

984

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez ważniak » 11 maja 2022, o 15:32

Dla mnie jeszcze bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak można bez problemów stworzyć ciekawe wydarzenie branżowe. Jeśli kogoś ta tematyka interesuje to na pewno na stronie https://www.pkwsa.pl/jak-stworzyc-wydarzenie-branzowe/ może się z tym artykułem zapoznać.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez podrozniczka66 » 5 lip 2022, o 08:58

a czy ktoś z was próbował kiedyś swoich sił w zawodowym organizowaniu różnego rodzaju eventów? ja ostatnio myślę aby zapisać się na szkolenie z takich rzeczy za pośrednictwem firmy https://emtg.pl/szkolenia/ może akurat będzie to moją wielką jeszcze nieodkrytą pasją, którą będę mogła zająć się na lata i czerpać z tego przyjemność
no avatar
User

ważniak

Posty

984

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez ważniak » 11 sie 2022, o 17:12

Jak najbardziej sama organizacja takiego przedsięwzięcia jest czymś niezwykle istotnym i ja również jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć, że konferencja dla programistów całkiem niedawno właśnie się odbyła. Ja właśnie w takich wydarzeniach zdecydowanie najczęściej biorę udział i mam nadzieję, że w najbliższym czasie znów będę mógł w niej uczestniczyć.
no avatar
User

ważniak

Posty

984

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez ważniak » 12 wrz 2022, o 17:37

Ogólnie gdy jeszcze jesteśmy w tym temacie to ja chciałbym powiedzieć, ze całkiem poważną kwestią jest to aby wiedzieć jak najwięcej o samych obiektach konferencyjnych. Obiekty i sale konferencyjne są przecież niezwykle ważne i jak można zresztą zauważyć to zdecydowanie coraz więcej takich imprez jest organizowanych.
no avatar
User

wodna12

Posty

25

Dołączył(a)

25 sie 2022, o 09:24

Re: Organizacja firmowej integracji

Postprzez wodna12 » 22 wrz 2022, o 10:30

Wyprawa na kajaki to super sprawa ale co robić na zimową integrację?
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.061s | 13 Queries | GZIP : Off ]