Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

Geniusz85

358

1 mar 2019, o 15:04

Re: Wynająć mieszkanie zamiast pokoju?

Postprzez Geniusz85 » 7 cze 2022, o 13:35

Wynajem to jest po prostu przyszłość. Zawsze lepiej wynająć, niż samemu się z tym wszystkim męczyć!!!!

Tymoteusz1

14

15 maja 2022, o 17:58

Postprzez Tymoteusz1 » 17 cze 2022, o 19:38

Tylko że taki wynajem niesie też za sobą pewne wyzwania. Właśnie dlatego trzeba się dobrze zastanowić, co faktycznie moglibyście zdziałać w ramach prowadzonej przez siebie działalności. Ja czytałem o sytuacji, w której lokator odmawia lokalu socjalnego. To trudne chwile, więc warto wiedzieć takie rzeczy.
no avatar
User

tulipan

1049

17 lut 2016, o 13:00

Postprzez tulipan » 27 cze 2022, o 09:27

A może lepiej kupić własne mieszkanie? Uważam, że to może być całkiem trafiony pomysł. Rzuć okiem na nowe mieszkania wrotków lublin: http://diamentowewzgorze.lalak.pl/lokalizacja. Myślę, że mogą Ci się spodobać właśnie takie mieszkania.
no avatar
User

mczay

432

28 lut 2018, o 00:32

Postprzez mczay » 24 sty 2023, o 18:11

Zgadzam się, wynajem to świetna sprawa. Zwłaszcza, jeśli chodzi o najem instytucjonalny. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o takiej formie najmu, to koniecznie zerknijcie na ofertę https://lublin.mdr.pl/ . Dodatkowo, osiedle jest objęte dopłatami do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Wysokość dopłaty zależy od Twojej indywidualnej sytuacji.
Poprzednia strona