jak zrobic piec hutniczy w mc

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

jacus052

Posty

5

Dołączył(a)

14 paź 2021, o 09:16

jak zrobic piec hutniczy w mc

Postprzez jacus052 » 15 maja 2023, o 11:26

jak zrobic piec hutniczy w mc?
Aby zbudować piec hutniczy w Minecraft, wykonaj następujące kroki:

Zebranie surowców: Zbierz wystarczającą ilość kamienia (co najmniej 8 bloków), które będą używane do budowy pieca hutniczego.

Budowa podstawy: Na ziemi lub wewnątrz budynku wybierz odpowiednie miejsce i umieść 8 bloków kamienia w formie litery U, pozostawiając środek pusty.

Użycie górnej kratki: Umieść kratkę na środkowym bloku kamienia. Kratka powinna być wykonana z żelaza, jeśli masz wystarczającą ilość.

Dodanie paliwa: Otwórz interfejs pieca hutniczego, klikając prawym przyciskiem myszy. Umieść w górnym slocie kratki paliwo, na przykład węgiel drzewny, węgiel lub drewno. Paliwo zostanie automatycznie przeniesione do dolnego slocie jako energia pieca.

Dodanie surowca: W dolnym slocie umieść surowiec, który chcesz przetopić lub przetworzyć, na przykład rudy żelaza. Po umieszczeniu surowca w dolnym slocie proces przetapiania rozpocznie się automatycznie.

Czekanie na przetopienie: Poczekaj, aż surowiec zostanie przetopiony lub przetworzony. Czas potrzebny na ten proces zależy od rodzaju surowca i rodzaju paliwa używanego w piecu.

Zbieranie przetworzonych materiałów: Po zakończeniu procesu przetopienia lub przetwarzania przesuń przetworzone materiały do swojego ekwipunku, aby je zebrać.

Pamiętaj, że proces budowy i używania pieca hutniczego może się różnić w zależności od wersji gry Minecraft, dlatego zawsze warto sprawdzić najnowsze informacje lub poradniki dostępne dla konkretnej wersji gry, której używasz.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Baśka33, Desperado, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.022s | 14 Queries | GZIP : Off ]