Bługaria

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

ankaaa

Posty

1

Dołączył(a)

22 lut 2010, o 13:33

Bługaria

Postprzez ankaaa » 22 lut 2010, o 14:01

Witam,
W tym roku wybieram się do słonecznej Bługarii z biurem podróży OIS . Czy może ktoś mi poradzić na jakie wycieczki fakultatywne się wybrać ? Podaję ich stronę : www.ois.pl.
Czekam na odpowiedzi :)
no avatar
User

Danka82

Posty

1

Dołączył(a)

29 kwi 2011, o 07:57

Re: Bługaria

Postprzez Danka82 » 29 kwi 2011, o 08:07

Uwielbiam jeździć do bułgarii. Jest to piękny kraj, 2 razy byłam nad morzem i raz wynajeliśmy hotel w samym centrum Sofi. Polecam najwiekszy kurort bułgarski - Słoneczny Brzeg (wiele atrakcji, dobre jedzenie :) Nigdy nie korzystałam z podanej przez Ciebie strony, ale wszystkie swoje podróże organizuje na stronie www.cp-online.pl, gdzie mogę zarezerwować hotel i bilety. Raz skorzystałam też z wynajmu auta. Szczerze polecam Ci to biuro :)
no avatar
User

robinson

Posty

1

Dołączył(a)

29 sie 2011, o 15:17

Re: Bługaria

Postprzez robinson » 29 sie 2011, o 15:24

Nie znam tej strony. Ja byłem w zeszłym roku w Bułgari ale rezerwowałem wycieczkę przez biuro turystyczne Solegro i byłem zadowolony. Bułgaria to naprawdę piękny kraj. Osobiście byłem w Słonecznym Brzegu. Fantastycznie- to prawdziwe Las Vegas Wschodniej Europy, najbardziej rozrywkowy kurort w Bułgarii. Poza tym nie potrzebna jest tutaj wiza , czy też zielona karta. Polecam wszystkim, którzy marzą o zakręconych imprezach i bujnym życiu nocnym. Poza tym są tam cudowne plaże i bogaty wybór atrakcji turystycznych. a co najlepsze, że wyjazdy do Bułgarii są nie drogie :D
no avatar
User

Czarodziejki_com_pl

Posty

12

Dołączył(a)

25 kwi 2012, o 11:52

Re: Bługaria

Postprzez Czarodziejki_com_pl » 25 kwi 2012, o 12:16

Myślę,ze jadąc do Bułgarii koniecznie należy zwiedzić Sofię oraz Stambuł jako wycieczki fakultatywne. Sam byłem tam tylko raz,ale wrażenia jak najbardziej pozytywne,tylko ze na plażach jest bardzo tłoczno.
www.czarodziejki.com.pl - kompleks wypoczynkowy - USTKA.
no avatar
User

Karek

Re: Bługaria

Postprzez Karek » 16 maja 2012, o 13:57

Rodzice jeździli do Bułgarii na wczasy, to była jeszcze za PRL-u.
Już wtedy Bułgaria była atrakcyjnym miejscem podróży, a teraz to już na pewno.
Poza tym Bułgaria ma wiele zabytków które nie zostały zniszczone podczas wojny.
no avatar
User

Karol_mazgaj

Posty

16

Dołączył(a)

21 maja 2012, o 12:19

Re: Bługaria

Postprzez Karol_mazgaj » 21 maja 2012, o 13:09

Jeżeli chodzi o Bułgarię to byłem tam w zeszłym roku ze znajomymi. Zwiedziliśmy Sofię, chociaż i tak na pewno nie zobaczyliśmy wszystkiego. 3 dni to jednak za mało na zobaczenie takiego miasta. Bardzo tanio wychodzi podróżowanie taksówkami, ale najlepszym rozwiązaniem jest jechać z jakimś miejscowym, ponieważ jeżeli taksówkarz usłyszy, że jest się turystom, wtedy woła dwa razy więcej za przejazd.
no avatar
User

VillaVita_pl

Posty

20

Dołączył(a)

21 cze 2012, o 11:22

Re: Bługaria

Postprzez VillaVita_pl » 21 cze 2012, o 11:42

A byliście z tym biurem,czy na własną rękę? Bo to zasadnicza różnica. Ja też swego czasu szukałem opinii na ich temat,ale nie udało mi się trafić.
no avatar
User

nero

Posty

7

Dołączył(a)

1 cze 2012, o 09:22

Re: Bługaria

Postprzez nero » 9 sie 2012, o 09:53

Niektórym może się wydawać, że Bułgaria to tylko bezczynne leżenie na plaży.
Tymczasem w Złotych Piaskach naprawdę jest co robić!!
W thttp://www.na-wczasy.com.pl/zlote-piaski/ znajdziecie pomysły na wakacje w Bułgarii.
Pozdrawiam!!
no avatar
User

Edzia27

Posty

5

Dołączył(a)

22 sie 2012, o 10:06

Re: Bługaria

Postprzez Edzia27 » 22 sie 2012, o 10:14

Strasznie podrożały wycieczki do pięknej Bługari..
no avatar
User

BalticHome.pl

Posty

12

Dołączył(a)

20 paź 2012, o 14:21

Re: Bługaria

Postprzez BalticHome.pl » 20 paź 2012, o 14:45

Wszystko zależy kiedy zdecydujemy się tam jechać. Jeżeli w lipcu oraz sierpniu,to ceny za taką wycieczkę faktycznie będą bardzo wysokie... Zresztą wszystko zdrożało.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.174s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron