Wakacje w Augustowie ?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Alkaa1

Posty

2

Dołączył(a)

18 mar 2011, o 08:43

Wakacje w Augustowie ?

Postprzez Alkaa1 » 18 mar 2011, o 08:45

Co sądzicie o Augustowie ?

O hoteleach tutaj ?
Chciałabym wybrać się na wakacje do Augustowa tutaj www.augustow-logos.pl

Widziałam ze pokoje maja całkiem ładne , ceny sąprzystępne, marzy mi sie urlop słoneczny , woda , ach !

Co Wy na to ??
no avatar
User

galazeczka1

Posty

1

Dołączył(a)

21 mar 2011, o 09:26

Re: Wakacje w Augustowie ?

Postprzez galazeczka1 » 21 mar 2011, o 09:34

Hej Alka .
Byłam w tamte wakacje w Augustowie i właśnie w tym Hotelu Logos . Warto tam pojechać ceny mają dostępne jedzenie jak dla mnie to bardzo dobre . No i położony jest w super miejscu wszędzie od niego blisko czy to do centrum czy nad jezioro.wogle te miasteczko jest bardzo ładne i takie małe i przyjemne. Ludzie ogólnie są sympatyczni w nim. W tym Hotelu Logos mają też biuro turystyczne zorganizowali nam jedno dniowy spływ kajakowy. Było rewelacyjnie choć pożniej nie czułam rąk przez kilka dni :D Zorganizowali nam równiez wycieczke do Wilna .Rewelka po prostu . Wiec bez zastanowienia możesz śmiało tam wyruszać a napewno będziesz zadowolona. ;)
no avatar
User

Alkaa1

Posty

2

Dołączył(a)

18 mar 2011, o 08:43

Re: Wakacje w Augustowie ?

Postprzez Alkaa1 » 13 maja 2011, o 10:56

Myśle , że wybiore się am w czerwcu , gra zespól Pectus na błoniach , pogoda ma doisać . Dzięki za odpowiedz , chociaż Ty jedna ! ;)

bardzo się ciesze , ze ktos tam był i mogł mi pomoc !
no avatar
User

Skala.Karpacz

Posty

10

Dołączył(a)

23 lip 2011, o 08:42

Re: Wakacje w Augustowie ?

Postprzez Skala.Karpacz » 23 lip 2011, o 08:53

Augustów położony jest w dośc mało wygodnym miejscu, jeżeli chodzi o dojazd - taki zakątek Polski. Ale nic to, są turyści którzy dostrzegają plusy tego rejonu :)
no avatar
User

Adam23

Posty

1

Dołączył(a)

14 cze 2019, o 18:31

Re: Wakacje w Augustowie ?

Postprzez Adam23 » 14 cze 2019, o 18:35

Skala.Karpacz napisał(a):Augustów położony jest w dośc mało wygodnym miejscu, jeżeli chodzi o dojazd - taki zakątek Polski. Ale nic to, są turyści którzy dostrzegają plusy tego rejonu :)

Polecam Augustów,super miejsce
.
no avatar
User

paula98

Posty

1

Dołączył(a)

15 sie 2019, o 15:34

Re: Wakacje w Augustowie ?

Postprzez paula98 » 15 sie 2019, o 15:37

Skala.Karpacz napisał(a):Augustów położony jest w dośc mało wygodnym miejscu, jeżeli chodzi o dojazd - taki zakątek Polski. Ale nic to, są turyści którzy dostrzegają plusy tego rejonu :)


Są turyści którym właśnie to odpowiada.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]