Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

jarus

Posty

3

Dołączył(a)

8 cze 2012, o 09:28

Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez jarus » 8 cze 2012, o 10:15

Chciałem stworzyć wątek, w którym możnaby polecać sobie najfajniejsze noclegi nad naszym morzem. Może ktoś spędził gdzieś fajny urlop i chciałby się podzielić tym z innymi? Ja akurat miałem okazje być we Władysławowie w pensjonacie "Wojciech". Miła okolica, fajna plaża, do której trzeba akurat kawałek dojść, ale nie ma takiego tłoku jak gdzie indziej. Pokoje czyste i stosunek jakości do ceny niezły, tym bardziej że na śniadanie jest bufet szwedzki. Jakby ktoś chciał to ich stronka jest tutaj: http://www.pensjonat-wojciech.pl
no avatar
User

VillaVita_pl

Posty

20

Dołączył(a)

21 cze 2012, o 11:22

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez VillaVita_pl » 21 cze 2012, o 11:39

Nad samym morzem mamy wiele miejscowości godnych polecenia,a z reguły im bliżej plaży,tym drożej. Poza tym chyba nie potrafie wyróżnić jednej,takiej najlepszej:0 Każda opinia będzie bardzo subiektywna.
no avatar
User

MagiczneMiejsca

Posty

10

Dołączył(a)

13 sie 2012, o 11:16

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez MagiczneMiejsca » 13 sie 2012, o 11:25

My byliśmy w domu prywatnym, nazwy oczywiście nie pamiętam, niedaleko Władysławowa, ale do morza mieliśmy 200 metrów, a koszt moim zdaniem nie wielki 35 zł/os.
no avatar
User

hondel

Posty

6

Dołączył(a)

17 sie 2012, o 08:21

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez hondel » 17 sie 2012, o 08:23

Ja polecam miejscowość Strzelno, co prawda nie leży tuż przy morzu ale parę kilometrów dalej , za to ceny noclegów są znacznie niższe
Miałeś ostatnio wypadek w norwegii? warto ubiegać się o odszkodowanie
no avatar
User

alakot4

Posty

4

Dołączył(a)

22 sie 2012, o 12:50

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez alakot4 » 22 sie 2012, o 12:52

Moim zdaniem warto wcześniej zarezerwować sobie hotel. Nie liczyć na to, że "może będą wolne pokoje" Polecam Amber Hotel.
no avatar
User

kasia25

Posty

2

Dołączył(a)

31 sie 2012, o 15:44

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez kasia25 » 31 sie 2012, o 15:50

Polecam Niechorze i noclegi w pensjonacie Akwamaryn. Byłam tam w tym roku i jestem zadowolona:)
no avatar
User

nowinka11

Posty

1

Dołączył(a)

5 wrz 2012, o 10:36

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez nowinka11 » 10 wrz 2012, o 08:38

Ja mogę polecić z czystym sumieniem miejscowość Ostrowo (mała wioska między Władysławowem i Jastrzębią Górą) do morza jest co prawda ok 1km jednak na plaży nie ma tłoków i jest spokojnie, idealnie miejsce dla tych, którzy chcą faktycznie odpocząć w wakacje. Tam najlepszy nocleg zapewni Wam pensjonat PELIKAN. Milutkie pokoiki z tv i toaletą, kuchnia z całym wyposażeniem do dyspozycji, przemili gospodarze a i ceny bardzo przystępne. O ile dobrze pamiętam to w sezonie jest 35zł za dobę od osoby, a pod koniec sierpnia tylko 18zł!
no avatar
User

Mikro

Posty

14

Dołączył(a)

8 wrz 2012, o 13:40

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez Mikro » 10 wrz 2012, o 16:10

Najlepsze są miejscowości w pobliżu tych znanych. Jest taniej i dużo spokojniej.
Pensjonat - sarbinowo noclegi. Darmowe i aktualne ogłoszenia. Sprawdzone noclegi w polsce w jednym miejscu.
no avatar
User

wareare

Posty

1

Dołączył(a)

11 wrz 2012, o 07:49

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez wareare » 11 wrz 2012, o 07:55

Zgadzam się. Jeżeli ktoś jedzie na wakacje samochodem, to zawsze do większej miejscowości może dojechać te powiedzmy 10km. Ja też gustuję raczej w małych i spokojnych mieścinach, jednak ulokowanych blisko większych miast. Władysławowo i okolice też mogę polecić jako idealny region do wypoczynku nad morzem.
no avatar
User

Mikro

Posty

14

Dołączył(a)

8 wrz 2012, o 13:40

Re: Gdzie waszym zdaniem najlepsze noclegi nad morzem?

Postprzez Mikro » 11 wrz 2012, o 16:32

Tak, samochód zdecydowanie ułatwia sprawę.
Pensjonat - sarbinowo noclegi. Darmowe i aktualne ogłoszenia. Sprawdzone noclegi w polsce w jednym miejscu.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]