KRYM!!!

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

welosypedka

Posty

1

Dołączył(a)

8 mar 2010, o 13:25

KRYM!!!

Postprzez welosypedka » 8 mar 2010, o 13:57

A ja polecam Krym na wakacje. Byłam tam już kilka razy, sama i z biurem podróży, świetna sprawa. Rewelacyjne widoki, morze i góry w jednym miejscu :) i jeszcze szlaki takie niezadeptane, nie ma tylu turystów, oprócz Rosjan oczywiście:) i przede wszystkim na miejscu jest taniej niż u nas:) Byłam tam z biurem O.I.S. (załatwiałam wszystko w CZAJCE - ich krakowskim oddziale:) - doświadczeni piloci i wyjazd tak zorganizowany, że czułam sie jak na wypadzie z ekipą znajomych - rewelacja!!!!
no avatar
User

joanna18

Posty

2

Dołączył(a)

29 cze 2011, o 10:16

Re: KRYM!!!

Postprzez joanna18 » 29 cze 2011, o 10:31

A jak tam traktują Polaków bo jak byłam w tamtym roku na Litwie w Sventoji(nad morzem) to jak słyszeli język polski to głowy odwracali. Dlatego już się nauczyłam że wszędzie w hotelu czy w sklepie to rozmawiałam po angielsku.
Mamy ochotę tam pojechać na własną rękę autem - warto?
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: KRYM!!!

Postprzez majesta » 6 paź 2012, o 13:23

Moim zdaniem o wiele wygodniej jest polecieć. Fakt, że bilet lotniczy jest o wiele droższy ale to bardzo duży komfort bo kilka godz i jesteśmy na miejscu. Ostatnio wypoczywałam na Krymie i byłam bardzo zadowolona. Miejscowi nie mają o polakach negatywnej opinii (może dlatego, że jednak w pl Krym nie jest tak popularnym miejscem na wypoczynek)> Ogólnie podobało nam się bardzo,. Pogoda świetna, cały czas świeciło słońce. Zabytków dużo, plaże szerokie i piaszczyste. Jeżeli kogoś zainteresuje Krym to tutaj może sobie poczytać o atrakcjach i informacjach turystycznych.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

feeria_only

Posty

11

Dołączył(a)

7 paź 2012, o 18:54

Re: KRYM!!!

Postprzez feeria_only » 7 paź 2012, o 19:01

majesta napisał(a):Moim zdaniem o wiele wygodniej jest polecieć. Fakt, że bilet lotniczy jest o wiele droższy ale to bardzo duży komfort bo kilka godz i jesteśmy na miejscu. Ostatnio wypoczywałam na Krymie i byłam bardzo zadowolona. Miejscowi nie mają o polakach negatywnej opinii (może dlatego, że jednak w pl Krym nie jest tak popularnym miejscem na wypoczynek)> Ogólnie podobało nam się bardzo,. Pogoda świetna, cały czas świeciło słońce. Zabytków dużo, plaże szerokie i piaszczyste. Jeżeli kogoś zainteresuje Krym to tutaj może sobie poczytać o atrakcjach i informacjach turystycznych.


Gdziesz czystałam, że któreś z tanich linii lotniczych utworzyły połączenie ze Lwowem bodajże, nie powinno być to szczególnie drogie.
A Krym polecam, bo to świetne miejsce do wypoczynku, Polaków w miejscowościach turystycznych traktują jak wszędzie - jako portfel :-) Innych turystów także, dlatego, żeby poznać prawdziwą Ukrainę od podszewki polecam wybranie się w mniej turystyczne rejony wiele miejsce opisanych jest w cytowanym linku.
no avatar
User

BalticHome.pl

Posty

12

Dołączył(a)

20 paź 2012, o 14:21

Re: KRYM!!!

Postprzez BalticHome.pl » 20 paź 2012, o 14:42

Jeżeli chodzi o Krym,to samo miejsce jest wręcz fantastyczne,ale zarazem drogie a dojazd bardzo męczący... To ponad 12 godzin od granicy z Ukrainą.
no avatar
User

kubab1

Posty

10

Dołączył(a)

5 gru 2012, o 10:54

Re: KRYM!!!

Postprzez kubab1 » 5 gru 2012, o 11:03

CZy ja wiem czy takie drogie? Moim zdaniem tańsze niż np południe francji
no avatar
User

Zycia_1221

Posty

5

Dołączył(a)

5 lis 2012, o 19:15

Lokalizacja

Jarosławiec

Re: KRYM!!!

Postprzez Zycia_1221 » 7 gru 2012, o 10:25

BalticHome.pl napisał(a):dojazd bardzo męczący... To ponad 12 godzin od granicy z Ukrainą.

12 godzin to nie mało ale jak sie jedzie z fajną ekipą, to można to jakoś znieść. Poza tym są pociągi z kuszetkami.
Najciekawsze domki nad morzem
no avatar
User

babas12

Posty

3

Dołączył(a)

8 gru 2012, o 12:01

Re: KRYM!!!

Postprzez babas12 » 8 gru 2012, o 12:19

Szczerze, wolał bym egipt ;0
no avatar
User

Gacjusz_pl

Posty

11

Dołączył(a)

29 gru 2012, o 11:59

Re: KRYM!!!

Postprzez Gacjusz_pl » 29 gru 2012, o 12:15

Klimat w Egipcie jest zupełnie inny,nie mówiąc już o atrakcjach do zwiedzania z piramidami na czele:) Krym też fajna sprawa,warto zwiedzić,ale dla mnie jest tam identycznie jak w Bułgarii w Słonecznym Brzegu.
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)

Obrazek

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.139s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron