Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

misiek4

Posty

2

Dołączył(a)

1 paź 2010, o 10:02

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez misiek4 » 1 paź 2010, o 10:03

Moja córka została zaproszona przez rodzinę żony do Chicago w Stanach Zjednoczonych. Wiem, że jest dobrze przygotowana do tej podróży, jednak przed wyjazdem chciałbym podarować Jej mały zestaw podróżnika. Mapy, przewodnik z najważniejszymi informacjami. Tak by wprowadzić Ja w kulturę miejsca, do którego jedzie. Znalazłem w Internecie dokładną mapę Chicago. Proszę Was o opinie co jeszcze mógłbym zamówić dla córki.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez DziewczynaBilla » 31 paź 2012, o 08:30

Dokładnie takie rzeczy o których wspomniano:)
Od nas do USA jechał z rodziny jeden student młody gniewny ( w ramach edukacyjno-zawodowego programu z http://www.jobster.pl/) i wtedy mu też kupowaliśmy mapy, słowniki językowe z takich bardziej pro-zawodowych, małego laptopa też zabierał z powgrywanymi skype'ami i innymi takimi: co by skomunikowany z rodziną był i za bardzo nie szalał:)
P.S I trochę kasy oczywiście trzeba dac na ten "start"
no avatar
User

Start.Zakopane.pl

Posty

21

Dołączył(a)

9 lis 2012, o 12:47

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez Start.Zakopane.pl » 9 lis 2012, o 13:08

Przewodników jak i map nie brakuje,wystarczy tylko poszukać w sklepach internetowych. Taki zestaw dla podróżnika to wręcz niezbędna sprawa.


www.Start.Zakopane.pl
no avatar
User

kubab1

Posty

10

Dołączył(a)

5 gru 2012, o 10:54

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez kubab1 » 5 gru 2012, o 10:58

Właściwie to tyle co więcej? Może jakiś kurs językowy
no avatar
User

RoyalHotel_pl

Posty

15

Dołączył(a)

11 gru 2012, o 13:50

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez RoyalHotel_pl » 11 gru 2012, o 14:07

To w zasadzie podstawowa kwestia- bez znajomości języka angielskiego,cięzko będzie się tutaj dogadać,nawet mając cały zestaw podróżnika:)
Pozdrawiamy Hotel Royal Modlin - www.RoyalHotel.pl
no avatar
User

jukola

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez jukola » 6 sty 2013, o 23:52

Ktoś kto jedzie do rodziny do Chicago nie potrzebuje żadnych przewodników. W stolicy polskiej emigracji można tez obyć się bez języka angielskiego. Znam osoby, które żyja w Stanach 30 lat i nie mówią po angielsku poza kilkom słowami
no avatar
User

uHeliosa2_pl

Posty

22

Dołączył(a)

10 sty 2013, o 12:33

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez uHeliosa2_pl » 10 sty 2013, o 13:07

Jeżeli mieszkają w najsłynniejszej poleskiej dzielnicy w USA to jak najbardziej nie musza znać języka angielskiego,ponieważ tam mówi się po polsku:) A co do samego wyjazdu to fakt,jeśli do rodziny to jest nam zdecydowanie łatwiej.
no avatar
User

Sami

Posty

1

Dołączył(a)

3 lut 2013, o 15:42

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez Sami » 3 lut 2013, o 15:45

Chicago to prawie nie stany tyle tam Polaków ;)... Polecam Floryde! *.* tylko zaopatrzcie się w olejek arganowy... podobno nieźle przed słońcem chroni...
no avatar
User

Apartamenty-Plaza_pl

Posty

19

Dołączył(a)

20 lut 2013, o 11:10

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez Apartamenty-Plaza_pl » 20 lut 2013, o 11:21

No olejek ważna,sprawa bo na Florydzie na pewno się przyda. Poza tym w kwestii przewodników to jak piszą Przedmówcy: bez problemu znajdziesz w dobrych księgarniach internetowych.
no avatar
User

stobejczyk

Posty

4

Dołączył(a)

14 mar 2013, o 11:40

Re: Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Postprzez stobejczyk » 14 mar 2013, o 12:08

W sprawie podróży samolotem chcę zwrócić uwagę na szczególną troskę o dzieci. dzieci nie są zwykłymi pasażerami, zwłaszcza te małe. Znalazłam ciekawą infografikę na ten temat. To taki obrazkowy zbiór informacji, które łatwo przeczytać i zapamiętać:http://www.tanie-loty.com.pl/promocje/wpis/860-dziecko-w-samolocie-infografika.html
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.072s | 15 Queries | GZIP : Off ]