Długi weekend majowy

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Joanna Malawska

Posty

1

Dołączył(a)

21 mar 2012, o 12:08

Długi weekend majowy

Postprzez Joanna Malawska » 21 mar 2012, o 12:14

Cześć!

Macie już jakieś plany na spędzenie długiego weekendu majowego???
Ja wraz z rodziną wybieramy się do Pałacu w Paszkówce.
Atrakcyjna cena, super atrakcje....:)
A wy gdzie się wybieracie??
no avatar
User

Czarodziejki_com_pl

Posty

12

Dołączył(a)

25 kwi 2012, o 11:52

Re: Długi weekend majowy

Postprzez Czarodziejki_com_pl » 25 kwi 2012, o 12:04

Witam Wszystkich na forum. W tym roku pogoda ma bardzo dopisać więc polecam wybrać się nad morze,do pięknej Ustki. Tam solidnie wypoczniemy oraz nabierzemy sił. Z noclegiem na pewno nie będzie problemów,w końcu to popularna miejscowość wypoczynkowa:)
www.czarodziejki.com.pl - kompleks wypoczynkowy - USTKA.
no avatar
User

Flower1

Posty

14

Dołączył(a)

19 cze 2012, o 13:38

Re: Długi weekend majowy

Postprzez Flower1 » 19 cze 2012, o 13:53

Cześć!
Już po weekendzie majowym, dlatego też chciałabym się pochwalić, gdzie też go spędziłam :p
Wraz ze znajomymi pojechaliśmy do Muszyny. Jest to miejscowość w Beskidzie Sądeckim. Są tam piękne widoki na góry, a też sporo miejsc na wspólne spacery:)
My zatrzymaliśmy się w hotelu Klimek, który znajduje się troszkę na uboczu tej miejscowości, dzięki czemu mieliśmy więcej kontaktu z naturą:) Nie żałujemy wydanych pieniędzy, bo było na prawdę super! A nawet powiem Wam, że skorzystaliśmy z majowej promocji, dzięki czemu otrzymaliśmy też dodatkową zniżkę na pobyt w hotelu :) Warto sprawdzać co jakiś czas newsy na stronie hotelu, bo można skorzystać z na prawdę ciekawych ofert promocyjnych :)
Przesyłam Wam adres stronki: www.hotelklimek.pl

Na zakończenie napiszę tylko tyle. Polecam ten hotel, bo sama sprawdziłam, dlatego też jeżeli macie pytania, po prostu napiszcie, a z chęcią Wam na nie odpowiem :)
no avatar
User

VillaVita_pl

Posty

20

Dołączył(a)

21 cze 2012, o 11:22

Re: Długi weekend majowy

Postprzez VillaVita_pl » 21 cze 2012, o 11:30

Witam na forum. Super sprawa spędzić taki weekend w górach, ja także preferuję aktywny wypoczynek i zachęcam do niego każdego użytkownika na forum. A najlepszą miejscowością jest oczywiście Zakopane :)
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Długi weekend majowy

Postprzez majesta » 19 lis 2012, o 19:10

Ze znajomymi byliśmy w tym roku w Łebie i bardzo nam się podobało :) Fakt, było jeszcze zbyt chłodno, żeby się opalać albo pływać ale i tak wspominam ten weekend bardzo miło. Zwiedziliśmy sporo ciekawych miejsc:
-park dinozaurów
-muzeum motyli
I jeszcze często chodziliśmy do stadniny koni ;)
Noclegów w Łebie jest sporo, na stronach są liczne pensjonaty w rozsądnych cenach (http://www.leba-nadmorzem.net.pl/)
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

RoyalHotel_pl

Posty

15

Dołączył(a)

11 gru 2012, o 13:50

Re: Długi weekend majowy

Postprzez RoyalHotel_pl » 11 gru 2012, o 13:59

W maju w Łebie czy też ogólnie nad polskim morzem będzie jeszcze chłodno. Polecam zajrzeć do Modlina,gdzie czeka nas spokój oraz cały szereg atrakcji do zwiedzania.
Pozdrawiamy Hotel Royal Modlin - www.RoyalHotel.pl
no avatar
User

alakam1

Posty

10

Dołączył(a)

13 gru 2012, o 11:41

Re: Długi weekend majowy

Postprzez alakam1 » 13 gru 2012, o 11:46

Modlin jest fajny potwierdzam i polecam:)
no avatar
User

uHeliosa2_pl

Posty

22

Dołączył(a)

10 sty 2013, o 12:33

Re: Długi weekend majowy

Postprzez uHeliosa2_pl » 10 sty 2013, o 13:08

Zapraszam także do nas,w góry www.uHeliosa2.pl gdzie dla każdego znajdzie się przestronny pokój. Zapraszam także teraz na ferie zimowe,ciągle są wolne miejsca:)
no avatar
User

Katarzynka_eu

Posty

14

Dołączył(a)

31 sty 2013, o 14:37

Re: Długi weekend majowy

Postprzez Katarzynka_eu » 31 sty 2013, o 14:42

Jeżeli ktoś szuka ciekawego miejsca na długi weekend majowy,to myślę,że mam coś do zaproponowania www.Katarzynka.eu zdjęcia mówią same za siebie,czeka na Was moc atrakcji.
no avatar
User

Urbanek

Posty

9

Dołączył(a)

29 paź 2012, o 23:08

Re: Długi weekend majowy

Postprzez Urbanek » 1 lut 2013, o 01:36

Jak dla mnie, maj = wyjazd nad morze :) To chyba najlepsza opcja. Ja zawsze szukam jakieś kwatery nad morzem na stronie z linku i jadę w podróż :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.116s | 15 Queries | GZIP : Off ]