Wielkanoc - woj. świętkorzyskie. Co warto zwiedzić?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

esme

Posty

10

Dołączył(a)

6 lut 2013, o 21:17

Wielkanoc - woj. świętkorzyskie. Co warto zwiedzić?

Postprzez esme » 5 mar 2013, o 16:21

Na Wielkanoc wybieramy się w Góry Świętokrzyskie i w związku z tym, mam pytanie - co polecacie zwiedzić w tamtejszych okolicach?

Nasze plany są na razie ograniczone do górskich wycieczek. Jeśli chodzi o zwiedzanie, to interesują nas Skarżysko-Kamienna i okolice, bo właśnie przeglądamy noclegi w Skarżysko Kamiennej i chyba tam będzie nasza baza wypadowa.

Jako, że jedziemy własnym samochodem, to w grę wchodzi większa okolica, nie tylko pobliskie miasteczka i wioski.
no avatar
User

karol

Posty

4

Dołączył(a)

6 mar 2013, o 22:11

Re: Wielkanoc - woj. świętkorzyskie. Co warto zwiedzić?

Postprzez karol » 6 mar 2013, o 22:21

Dąb Bartek czeka, no i zamki (jak dla mnie obowiązkowe! i właśnie odpowiednia pora, bo nie za gorąco na takie chodzenie): Chęciny, Bodzentyn, Krzyżtopór, Ujazd.
no avatar
User

alek

Posty

6

Dołączył(a)

8 mar 2013, o 16:15

Re: Wielkanoc - woj. świętkorzyskie. Co warto zwiedzić?

Postprzez alek » 8 mar 2013, o 16:20

Potwierdzam, że zamki są super, ale nie wiem, czy wiosną, czy nie lepiej latem, bo jednak w tych starych murach jest zimno - ja bylam w czerwcu i było chłodno.
no avatar
User

DolinaBobrow_pl

Posty

8

Dołączył(a)

13 mar 2013, o 05:21

Re: Wielkanoc - woj. świętkorzyskie. Co warto zwiedzić?

Postprzez DolinaBobrow_pl » 13 mar 2013, o 05:35

W zasadzie to pozostaje Wam zamek w Chęcinach czy Kazimierz Dolny ii rejs po Wiśle w przypadku dobrej pogody. To moim zdaniem jedyne co można zobaczyć wczesna wiosna w woj, świętokrzyskim.
no avatar
User

kominek84

Posty

7

Dołączył(a)

9 kwi 2014, o 15:12

Re: Wielkanoc - woj. świętkorzyskie. Co warto zwiedzić?

Postprzez kominek84 » 9 kwi 2014, o 15:28

Moi znajomi wybieraja sie do woj świetokrzyskiego na majówke, nawet pytali czy nie pojade z nimi bo podobno udało im sie załatwić tanie zakwaterowanie w pokojach godzinnych, ale mnie to jakoś nie przekonało.Podobno już wszystko zarezerwowali na http://www.dwienoce.pl/ i teraz tylko czekają na termin wyjazdu.
no avatar
User

Hotel-Lidia.pl

Posty

57

Dołączył(a)

4 lip 2013, o 11:06

Re: Wielkanoc - woj. świętkorzyskie. Co warto zwiedzić?

Postprzez Hotel-Lidia.pl » 16 kwi 2014, o 16:26

Tak szczerze mówiąc to nie ma w tym województwie i aż tak wielu atrakcji i jeżeli mam coś polecać to zdecydowanie lepszą opcją będzie wypoczynek nad morzem z dala od zgiełku a zarazem blisko plaży,czyli wręcz iedalne połączenie:)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.139s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron