Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języka?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

kakaz1

Posty

1

Dołączył(a)

12 mar 2013, o 10:23

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez kakaz1 » 12 mar 2013, o 10:25

Jeśli chodzi o naukę języka to zdecydowanie USA. Tylko trzeba się przygotować do wyjazdu, przede wszystkim na miejscu jest problem z wymianą waluty ( w grę wchodzą tylko banki albo kantory wirtualne typu http://strefawalut.pl ). Poza tym trzeba pamiętać że ceny w sklepach zazwyczaj są podane bez VATu :P
no avatar
User

stobejczyk

Posty

4

Dołączył(a)

14 mar 2013, o 11:40

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez stobejczyk » 14 mar 2013, o 12:01

Ja uczyłam się angielskiego na wyjazdowych kursach na Malcie. Świetni lektorzy, żywy język i po zajęciach prawdziwe wakacje z różnymi atrakcjami. No i ceny na ludzką kieszeń :http://www.sprachcaffe.com/polski/kursy_angielskiego/kursy_angielskiego_malta.htm
Ostatnio edytowano 2 kwi 2013, o 14:31 przez stobejczyk, łącznie edytowano 1 raz
no avatar
User

henrykusss

Posty

2

Dołączył(a)

18 mar 2013, o 15:26

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez henrykusss » 18 mar 2013, o 15:33

Ja też polecam Australię i polecam praktykę np pójście do sklepu, baru czy disco!!!!
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez DziewczynaBilla » 12 kwi 2013, o 08:42

Ja to bym zrezygnowała z kursu i pojechała sobie na jakąś wycieczkę do USA i tak posiedziała z miesiac próbujac sobie dac radę - myślę że taki wypad byłby najlepszą szkołą języka. Bądź co bądź jak człowieka sie rzuca na głęboką wodę to często się okazuje, że daje on z tym sobie swietnie radę.

A językowo to już w ogóle:)
Ostatnio edytowano 20 kwi 2013, o 12:59 przez DziewczynaBilla, łącznie edytowano 1 raz
no avatar
User

Pepperoni

Posty

82

Dołączył(a)

19 gru 2012, o 14:17

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez Pepperoni » 12 kwi 2013, o 08:45

Tylko z tym rzutem na głęboką wodę, to trzeba by jeszcze kasę mieć:)
żeby w razie czego... przeżyć hehhehe
no avatar
User

ania

Posty

25

Dołączył(a)

17 kwi 2013, o 09:59

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez ania » 17 kwi 2013, o 10:07

Ja jestem za Stanami i wybraniałabym taki kurs językowy w Nowym Jorku- czyli w "mieście które nigdy nie śpi" Bardzo chciałabym zobaczyć Empire State Building, Times Square, Statuę Wolności.Dlatego skupiłam się na firmach organizujących naukę angielskiego w tym mieście.Interesującą ofertę znalazłam na Sprachcaffe
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez OW-Akces_pl » 18 kwi 2013, o 12:00

Ja mam podobne zdanie,Nowy York to idealne miejsce jeśli chcesz się nauczyć języka od tej praktycznej strony,to tez mieszanka wielu kultur i różnych dialektów,akcentów. Wg mnie naprawdę warto, Australia jest bardziej "specyficzna".
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez majesta » 15 sie 2014, o 04:32

Z jednej strony tak, z drugiej jednak wiele osób nie posiada takiej zdolności finansowej aby zdecydować się na taki właśnie kurs.
Sama bardzo chciałabym wyjechać ale wiem,że jest to niemożliwe: praca, studia zaoczne i rodzina.
Tak czy inaczej bardzo skuteczne są lekcje indywidualne albo w niewielkich grupkach. Jakiś czas temu wykupiłyśmy sobie razem z trójką koleżanek zajęcia w tej szkole:
http://www.dabrowa-gornicza.mobileenglish.pl
Jest to szkoła języka angielskiego z dojazdem do ucznia. Nauczyciel zapewnił również wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne.
Pozdrawiam.
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez BalticKorona_pl » 18 wrz 2014, o 10:10

Taki kurs to tez ciekawa sprawa,no ale pamiętajmy że wyjazd za granicę np do USA przyniesie nam większe korzyści w w kwestii nauki języka,bo tam po prostu nie mamy wyjścia i musimy mówić po angielsku aby się w ogóle dogadać:)
no avatar
User

sekodo

Posty

1

Dołączył(a)

10 lip 2018, o 12:06

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez sekodo » 10 lip 2018, o 12:09

Zdecydowanie jedna z tych wycieczek - https://logostour.pl/kraje/stany-zjednoczone-usa
USA jest niesamowite, ale tak naprawdę tam trzeba jechać kilka razy, żeby poznać przynajmniej te najważniejsze miejsca. To niesamowity kraj, z ogromnymi różnicami klimatycznymi. Tak naprawdę sam Nowy Jork wymaga wiele czasu na poznanie, a co dopiero najważniejsze miejsca w USA. Lista jest bardzo długa...
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron