Gdzie odpocząć od ludzi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Agnieszka3 » 18 kwi 2013, o 09:44

Chodzi mi o miejsce, gdzie będzie stosunkowo niewielkie zagęszczenie turystów i wszystkiego, co z nimi związane :) Mam uczulenie na ich zachowania, dlatego marzę o tym, żeby w te wakacje zaszyć się nad jeziorem w jakiejś chatce. Znajomi polecają to miejsce: http://czystejeziora.pl/noclegi-nad-jez ... iorem-pile , ale może możecie polecić coś jeszcze?
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez OW-Akces_pl » 18 kwi 2013, o 11:40

Jeżeli szukasz miejsca z dala od ludzi i miejskiego zgiełku,to szeroka piaszczysta plaża w Dźwirzynie będzie dla Ciebie w sam raz,zapraszamy na naszą stronę,gdzie dowiesz się szczegółów,naprawde warto,tym bardziej że teraz mamy specjalne rabaty z okazji weekendu majowego.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez DziewczynaBilla » 19 kwi 2013, o 09:04

a ludziska co Ci tak ostatnio za skórę zaleźli?
no avatar
User

Paula86

Posty

16

Dołączył(a)

24 kwi 2013, o 05:13

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Paula86 » 24 kwi 2013, o 05:16

Możesz wybrać się do SPA, najlepiej w odosobnionym miejscu. Relaks na 100%
no avatar
User

turystka18

Posty

2

Dołączył(a)

24 kwi 2013, o 06:28

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez turystka18 » 24 kwi 2013, o 08:52

hej, ja mam lepsze miejsce dla Ciebie i twojej rodzinki lub znajomych :D Mogę polecić nowo otwarty kompleks turystyczny w Rzewnicy z dala od zgiełku miasta, ale co ci bedę tu opisywać sama sprawdz :P wiecej się dowiesz o tym miejscu na stronce www.kompleksrzewnica.pl
Życzę udanego odpoczynku :)
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez WillaBartek.pl » 3 maja 2013, o 14:09

Jeżeli chcesz odpocząć od ludzi,z dala od zgiełku i miejskiego hałasu,to polecam wybrać się w góry do nas. Zapewnimy to czego potrzeba,plus przestronne i bardzo komfortowe pokoje.
no avatar
User

oxytocin

Posty

2

Dołączył(a)

8 maja 2013, o 19:36

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez oxytocin » 8 maja 2013, o 19:37

ja polecam rezydencję Nad Wodospadem w Karkonoszach - góry, piekne krajobrazy, a w samym hotelu cisza, spokój, relaks - można zapomnieć o całym świecie :)
no avatar
User

arielka

Posty

8

Dołączył(a)

9 maja 2013, o 17:58

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez arielka » 9 maja 2013, o 19:34

Jakieś małe jeziorko nad jednym z polskich pojezierzy na pewno będzie ok. Najlepiej takie w leśnym otoczeniu, mało znane. Tam nie dość, że będzie niewielu turystów, to jeszcze pewnie ceny niższe niż nad popularnymi akwenami.
no avatar
User

PoloniaRewal

Posty

10

Dołączył(a)

13 maja 2013, o 17:07

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez PoloniaRewal » 13 maja 2013, o 17:14

Ja polecam Rewal,gdzie masz dużą,czystą i szeroką plaże na której nikt nie bedzie Ci przeszkadza. Można tutaj naprawdę solidnie odpocząć i nabrać dystansu.
Pozdrawiam www.Polonia.ta.pl - wypoczynek w Rewalu.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez majesta » 15 maja 2013, o 14:32

Ja w ostatnim czasie odnalazłam swoje magiczne miejsce pod Warszawą w którym bardzo dobrze mi się wypoczywa: Promenadę nad Zalewem Zegrzyńskim - znajduje się zaledwie 30 km od centrum a oferuje całkowicie inny świat. Jeździmy tam obecnie razem z mężem i dziećmi praktycznie co weekend - jest tam tyle różnych atrakcji, że żadne z nas się nie nudzi ;)
Lubimy szczególnie piknikową polanę.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.070s | 13 Queries | GZIP : Off ]