Kto z nami do Bułgarii? : )

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

biuroois

Posty

20

Dołączył(a)

15 lis 2012, o 09:40

Kto z nami do Bułgarii? : )

Postprzez biuroois » 14 maja 2013, o 11:12

Specjalnie dla wszystkich lubiących dobrą Zabawę oraz aktywne spędzanie czasu, przygotowaliśmy tą ofertę do Złotych Piasków w Bułgarii!!!Sprawdź już dziś i zapisz się ze znajomymi!!!

Złote Piaski- kurort znajduje się niedaleko Warny i oferuje piękną plażę oraz spacery w otaczającym go lesie. Możliwość uprawiania wielu sportów: od jazdy konnej, przez windsurfing aż do yachtingu. Dyskoteki, bary, restauracje i tawerny. Niedaleko rezerwat przyrody Bałtata.
Złote Piaski położone są w przepięknej i wyjątkowo czystej zatoce w północnej części wybrzeża Morza Czarnego. Kurort znajduje się na terenie Parku Narodowego „Złote Piaski” i otoczony jest zielonymi lesistymi wzgórzami. W pobliżu znajdują się inne znane kurorty: Albena, Św. Konstantyn i Elena oraz Czajka.
Plaża w Złotych Piaskach uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych w Europie. Słynie z wyjątkowej czystości i doskonałych warunków do plażowania. Rozciąga się na długości prawie 4 km a jej szerokość miejscami osiąga ponad 100 metrów. Płaska plaża, pokryta milutkim, złotym piaskiem, ma łagodne zejście do morza, pozbawione kamieni. Złote Piaski są laureatem prestiżowej europejskiej nagrody ekologicznej Blue Flag: www.blueflag.org.

Terminy: 30.06.2013 do 29.09.2013

Cena już od 949 zł ( w cenie przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, opieka pilota, opieka rezydenta, no i oczywiście świetna zabawa  )

Szczegóły:
http://ois.pl/offer/najtanszainajlepsza ... vebulgaria
www.ois.pl

Tel. 223976781, 223976783
no avatar
User

mimetka

Posty

14

Dołączył(a)

13 mar 2013, o 17:41

Re: Kto z nami do Bułgarii? : )

Postprzez mimetka » 1 lip 2013, o 21:25

Ja w tym roku wybieram się do Bułgarii do miejscowości Kiten z Biurem Podróży Index :) Ogólnie uwielbiam Bułgarię - jeżdżę tam od 4 lat i jeszcze mi się nie znudziła - fajna kultura, świetne widoki, mnóstwo miejsc do zwiedzenia i do zabawy :) A z jakiego to biura podróży oferta? Ja osobiście od 4 lat zawsze jeżdżę z Biurem Podróży Index i jeśli miałabym wam polecić sprawdzone i godne zaufania biuro to Biuro Podróży Index jest w 100% godne uwagi :)
no avatar
User

Majja81

Posty

9

Dołączył(a)

19 wrz 2013, o 12:51

Re: Kto z nami do Bułgarii? : )

Postprzez Majja81 » 4 paź 2013, o 14:32

Byłam w tym roku w Słonecznym Brzegu, świetne miejsce dużo imprez i fajnych knajpek :)
no avatar
User

Kamikarze24

Posty

20

Dołączył(a)

9 lut 2014, o 16:19

Re: Kto z nami do Bułgarii? : )

Postprzez Kamikarze24 » 10 lut 2014, o 17:26

Chętnie się przyłącze na podróż do Bułgarii.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: AlfredNorton, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.111s | 12 Queries | GZIP : Off ]