Wakacje freelancera?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Ulcia

Posty

32

Dołączył(a)

21 maja 2013, o 15:56

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez Ulcia » 1 cze 2013, o 08:37

Agnieszka3 napisał(a):Jak człowiek jedzie na wakacje, to po to, żeby odpocząć, a nie jeszcze łapać wifi gdzieś po lasach. Takie mam zdanie

Dokładnie :) wakacje to wakacje
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez majesta » 13 cze 2013, o 16:12

Mogę Ci zaproponować dom wczasowy który spełnia praktycznie wszystkie warunki które postawiłeś - Kormoran w NIechorzu: http://www.kormoranniechorze.pl/ Wypoczywałam tam podczas weekendu majowego, wracamy jeszcze pod koniec sierpnia ;) Leży w bardzo spokojnej dzielnicy, wokół bardzo zielono, cisza, spokój, można naprawdę wypocząć. Do plaży dosłownie kawałeczek - jakieś 300m.
Sama miejscowość bardzo fajna - idealna na wypoczynek. Polecam wybrać się do pobliskiego rezerwatu ornitologicznego.
no avatar
User

amanda77

Posty

2

Dołączył(a)

5 cze 2013, o 09:10

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez amanda77 » 15 cze 2013, o 19:37

JA znam ten ból, bo sama mam problem wygospodarować czas na wyjazd. Zawsze coś wypadnie, a jeśli już gdzieś wyjadę, to drżę o to żeby się coś nie stało u klienta :roll:
no avatar
User

ania

Posty

25

Dołączył(a)

17 kwi 2013, o 09:59

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez ania » 16 cze 2013, o 14:07

Marzy mi się taki wyjazd gdzieś daleko na przykład na południe Francji i tak na tydzień zapomnieć o wszystkich ważnych sprawach, bez dostępu do Internetu i telefonu.
tanie loty do francji
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez jagna » 1 lip 2013, o 19:12

A może wybierz się do Kołobrzegu? Wybór miejscowości jest tak duży: http://e-wczasy.kolobrzeg.pl/ tak więc myślę, że bez problemu znajdziesz nocleg odpowiadający Twoim wyśrubowanym kryteriom ;)
Sama miejscowość moim zdaniem świetna - znajdują się tam zarówno ładne plaże na których można poleniuchować jak i mnóstwo zabytków do zwiedzania. Tak więc znajdą tam coś dla siebie zarówno aktywni jak i Ci którzy stawiają na spokojny relaks nad morzem.
A przy plaży organizują najlepsze imprezy na jakichkolwiek byłam ;)
no avatar
User

Roksa

Posty

19

Dołączył(a)

6 lip 2013, o 07:38

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez Roksa » 6 lip 2013, o 08:01

Może Stare Jabłonki na Mazurach i Hotel Anders?
Fajna, cicha okolica. Lasy, jezioro, spa, boiska do siatkówki - teraz tam odbywają się mistrzostwa w siatkówce plażowej.
Moim zdaniem https://www.animeholik.pl to najlepsza strona o anime.
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez parka » 18 lip 2013, o 12:31

A może jakieś góry? Karpaty albo Tatry? I w jednych i drugich jest pięknie.
no avatar
User

ZakopaneApartamenty

Posty

36

Dołączył(a)

5 wrz 2013, o 17:59

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez ZakopaneApartamenty » 5 wrz 2013, o 18:03

Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na spędzenie swojego urlopu,to zapraszam do naszych apartamentów w Zakopanym,w razie pytan służe rada oraz pomocą.
no avatar
User

timon83

Posty

5

Dołączył(a)

8 wrz 2013, o 20:32

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez timon83 » 8 wrz 2013, o 20:42

a czym się różni freelancer od nie freelancera? jaka różnica pomiędzy wypoczynkami niby ? że internet musi mieć na wakacjach żeby pracować czy jak? polecam wziąć hotele w warszawie i sobie tam pochodzić...warszawa jest bogata we wszelkie tego typu atrakcje.. :roll:
no avatar
User

lucky

Posty

233

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Wakacje freelancera?

Postprzez lucky » 15 wrz 2013, o 16:26

Jeśli jesteś z okolic Krakowa to można wybrać się do Rabki zdrój, jest tam też bardo dobry pensjonat Royal Rabka w którym można się zatrzymać [/url] można pograć w tenisa, w Rabce znajduje się też uzdrowisko.
http://www.cartravels.pl/ bagażniki, thule, uchwyty na rowery, bagażniki na narty.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.134s | 13 Queries | GZIP : Off ]