Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Hotel-Lidia.pl

Posty

57

Dołączył(a)

4 lip 2013, o 11:06

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez Hotel-Lidia.pl » 4 lip 2013, o 11:17

Z doświadczenia wiem,że nie należy tak do końca sugerować się tylko i wyłącznie ceną bo często jest to złudne. lepiej zapłacić nieco więcej i cieszyć się komfortowym noclegiem blisko plaży. Właśnie tak jest u nas www.Hotel-Lidia.pl
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez jagna » 8 lip 2013, o 15:39

Moim zdaniem warto szukać noclegów w sieci - wybór jest ogromny i co najważniejsze można sobie wcześniej poczytać różnych opinii na temat danego ośrodka. Z miejscowości mi osobiście najlepiej wypoczywać się w Kołobrzegu - świetny kurort. Bardzo dobry klimat - w szczególności pełne jodu powietrze.
Co do Kołobrzegu, największa baza noclegów jest w tym miejscu: http://www.e-wczasy.kolobrzeg.pl/ Warto wynająć osobny apartament aby się nacieszyć jak największą swobodą wypoczynku ;)
no avatar
User

SunnyJohnny

Posty

1

Dołączył(a)

17 lip 2013, o 08:15

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez SunnyJohnny » 17 lip 2013, o 08:25

Niestety, ale mieszkam w zupełnie innej części Polski, więc niezbyt często odwiedzam nasze wspaniałe morze, aczkolwiek w zeszłym roku udało mi się w końcu zebrać i odwiedzić ten rejon kraju. Podczas poszukiwań znajomy pokazał mi stronkę www.interhome.pl, na której bez problemu odnalazłem coś fajnego dla siebie. Polecam wszystkim wypróbować, gdyż można znaleźć miejsce noclegowe zaledwie 500m od morza, albo i jeszcze bliżej. Do skorzystania z oferty zachęca też bardzo miła obsługa i szybko załatwiane formalności :)
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez parka » 18 lip 2013, o 12:27

A znacie może jakieś kwatery we Władysławowie?
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 lip 2013, o 14:11

Wystarczy,ze przejrzysz forum i kwatery same Ci się nasuną. Władysławowo to bardzo popularna nadmorska miejscowość,więc nie będzie problemu aby znaleźć sensowny nocleg.
no avatar
User

karim

Posty

1

Dołączył(a)

12 sie 2013, o 08:30

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez karim » 12 sie 2013, o 08:36

A dlaczego nie domki nad morzem? Chyba wszyscy wiedzą jakie są ich zalety. Można wynająć naprawdę tanie, wystarczy jak cenę wynajmu podzielimy przez wszystkie osoby i okazuje się, że może wyjść taniej niż w pokojach :) Ja osobiście jeżdżę z zaprzyjaźnioną rodziną i wynajmujemy takie duże 8-osobowe, dzielimy cenę wynajęcia przez 8 osób i wychodzi naprawdę tanio!
Jeśli planujesz wczasy nad morzem i chciałbyś je spędzić w domkach letniskowych - zapraszam na stronę - nadmorskie domki
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez Villa33Sopot_pl » 3 wrz 2013, o 17:52

Komfortowe pokoje w niskiej cenie,blisko plaży- znajdziesz u ans w Sopocie,warto sprawdzić to samemu
www.Villa33Sopot.pl
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez lila2 » 30 lis 2014, o 18:33

A mnie o dziwo bardzo podoba sie pomysł z wyjazdem nad morze zimą. Zauważyłam, ze wiele osób decyduje sie na taki wyjazd. Trafiłam, nawet na taką oferte http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-spe ... -kolobrzeg moim zdaniem bardzo fajnie jest spedzic święta właśnie w taki sposób. Można sie zrelaksować i odprężyć, po za tym nie zaprzątamy sobie głowy innymi obowiązkami.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez majesta » 9 gru 2014, o 07:54

Na poniższej stronie:
http://turystanadmorzem.pl/
znajduje się dobre info dla każdego kto planuje wyjazd do Gdańska na wakacje. Polecam sobie poczytać ponieważ jest tam wiele dobrych pomysłów na spędzenie wolnego czasu w tym mieście.
Szczególnie powinien spodobać się Wam wykaz zabytków, których jest sporo. A na pewno wiele z nich warto jest zobaczyć !
Pozdrawiam.
no avatar
User

hufezyluman

Posty

4

Dołączył(a)

4 gru 2014, o 15:15

Lokalizacja

Kielce

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez hufezyluman » 9 gru 2014, o 10:53

Czy to są noclegi tylko z Gdańska? Czy też inne nadmorskie miejscowości wchodzą w grę?
Może kiedyś mi się uda zrobić takie sufity
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.238s | 13 Queries | GZIP : Off ]