Biuro Podróży Martin Polecam

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

qubus182

Posty

1

Dołączył(a)

3 sty 2013, o 14:38

Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez qubus182 » 3 sty 2013, o 14:50

Polecam to Biuro :-) zwłaszcza ich Hiszpanię. Jeździmy z nimi już wiele lat. byliśmy w Hiszpanii w Santa Sussana w hotelu Alhabra i innym razem w hotelu Bon Repos w Callela. Hotele schludne, ładne pokoje codziennie sprzątane. Mnóstwo jedzenia. Nawet jeśli komuś coś nie smakowało to wybór jest tak duży, że najlepiej w ogóle nie wychodzić z restauracji! Do Hiszpanii pojechaliśmy z nimi pierwszy raz takim zwykłym przejazdem, ale jak nam się spodobało i chcieliśmy pojechać drugi raz to wybraliśmy wycieczkę ze zwiedzaniem Wenecji i Paryża tzn. jadąc do Hiszpanii była Wenecja a z powrotem Paryż. Generalnie wycieczka męcząca, ale byliśmy bardzo zadowoleni, bo za niewielkie pieniądze zwiedziliśmy bardzo wiele.
Ogólnie Martina polecam szczerze. Za niewygórowane pieniądze mają naprawdę uczciwe i dobrze zorganizowane wycieczki. Do mnie osobiście przemawia to że istnieją od kilkunastu lat, więc nie obawiam się zbytnio o takie rzeczy, o których głośno ostatnio w mediach. Jeśli jeszcze mogę komuś coś polecić, to czepianie się takich rzeczy, że tu jest jakieś dwu godzinne opóźnienie, czy tu było coś tam jest bez sensu. Trzeba mieć świadomość za co się płaci i jak podróżuje. Jak się jedzie autokarem, to takie rzeczy są normą. Jak jechało by się samochodem, też może się trafić korek. Pozdrawiam serdecznie, jakby ktoś chciał zerknąć na ich stronę to jest tu - www.martintour.pl Pozdrawiam Serdecznie. Qubus.
no avatar
User

Apartamenty-Gorskie

Posty

10

Dołączył(a)

23 sty 2013, o 21:36

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez Apartamenty-Gorskie » 23 sty 2013, o 21:48

Dzięki za opinie, na pewno będę miał to na uwadze,chociaż tak szczerze mówiąc to pierwsze słyszę na temat tego biura. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś opinie to chętnie poczytam,im będzie ich więcej,tym lepiej.
no avatar
User

karola86

Posty

4

Dołączył(a)

20 cze 2013, o 15:16

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez karola86 » 22 lip 2013, o 17:38

ja polecam biuro Alfa Star! :)

Pozdrawiam
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 lip 2013, o 14:15

Ja ze swojej strony polecam także www.CentrumWczasowe.pl znajdziecie u nas szereg ciekawych wycieczek w niższej cenie.
no avatar
User

Kimmi84

Posty

8

Dołączył(a)

1 sie 2013, o 07:15

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez Kimmi84 » 12 sie 2013, o 12:41

Również polecam ;)
no avatar
User

misiaa5

Posty

9

Dołączył(a)

8 sie 2013, o 10:35

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez misiaa5 » 16 sie 2013, o 21:32

Biuro jak najbardziej godne polecenia :)
Fryzjer mobilny i stacjonarny z okolicy ? Zapraszam na moją stronę internetową ! - Kinga Dałek
no avatar
User

Majja81

Posty

9

Dołączył(a)

19 wrz 2013, o 12:51

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez Majja81 » 4 paź 2013, o 14:22

A ja polecam Rainbow Tours, wymarzone wakacje
no avatar
User

Duck

Posty

30

Dołączył(a)

8 sie 2013, o 11:49

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez Duck » 7 paź 2013, o 09:15

Dzięki za opinię, na pewno się przyda:)
no avatar
User

Jastrzebiec_eu

Posty

26

Dołączył(a)

19 paź 2013, o 14:00

Re: Biuro Podróży Martin Polecam

Postprzez Jastrzebiec_eu » 19 paź 2013, o 14:16

A moim zdaniem wcale nie trzeba wyjeżdżać za granice aby spędzić czas miło i aktywnie,polecam w szczególności Tatry,tym bardziej teraz kiedy jeszcze pogoda dopisuje. W naszym środku wypoczynkowym dla każdego znajdzie się miejsce.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]