Gdzie odpocząć od ludzi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

milka

Posty

1

Dołączył(a)

6 wrz 2013, o 08:47

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez milka » 6 wrz 2013, o 08:57

W te wakacje pierwszy raz wybraliśmy się "w ciemno" nad polskie morze. nie mieliśmy zaklepanych noclegów, ani nawet miejscowości do której chcieliśmy pojechać... Jechaliśmy po prostu na zasadzie "gdzie oczy poniosą". Niestety dużo czasu spędziliśmy w korku i po 14 godz jazdy byliśmy totalnie wyczerpani. Postanowiliśmy więc jechać drogami jak najbliżej morza i pytać w okolicznych wioskach. I tak dotarliśmy do Dębek, to co tam zobaczyliśmy było po prostu straszne, ciężko było przejechać, człowiek na człowieku, a o noclegu można było oczywiście pomarzyć. Udało nam się jednak znaleźć w pobliskiej miejscowości nocleg na 1 noc. Następnego dnia ruszyliśmy dalej na zachód i w zasadzie zupełnie przypadkiem trafiliśmy do miejscowości Lubiatowo. A tam po prostu raj na ziemi. Wioska, mało ludzi, na plaże 2km rowerkiem, który wypożyczaliśmy od właściciela. W dodatku wysoki standard pokoju za bardzo rozsądną cenę. Szczerze polecam, zwłaszcza jeśli ktoś nie lubi tłoku na plaży. Tam można z czystym sumieniem powiedzieć, że były pustki. Teraz wybieram się z mężem na weekend w beskid śląski. To co w ofercie ma hotel Wisła jest bardzo ciekawą propozycją. Odezwę się w poniedziałek i zdam relację jak było. Pozdrawiam
co powiesz na hotel Wisła?
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez lucky » 7 wrz 2013, o 16:29

Na wypoczynek najlepiej jechać w Góry np. Do Zakopanego pospacerować po górach, odetchnąć świeżym powietrzem, to na pewno człowiek się uspokoi.
http://www.cartravels.pl/ bagażniki, thule, uchwyty na rowery, bagażniki na narty.
no avatar
User

aleksjeja

Posty

4

Dołączył(a)

23 sie 2013, o 15:06

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez aleksjeja » 7 wrz 2013, o 17:18

W Bieszczadach. A jeśli nie lubisz gór, to po prostu jedź autem po tzw. ścianie wschodniej szukając małych wsi. Na pewno gdzieś znajdziesz nocleg, a spokój gwarantowany!
no avatar
User

iwona30

Posty

4

Dołączył(a)

21 sie 2013, o 09:30

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez iwona30 » 8 wrz 2013, o 19:17

Ja wyjeżdżam na wieś, pod Ukrainę. Tam to dopiero jest cisza i spokój. Na dłuższą metę tęsknisz za ludźmi:)
no avatar
User

timon83

Posty

5

Dołączył(a)

8 wrz 2013, o 20:32

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez timon83 » 8 wrz 2013, o 20:38

polecam Glamping :) fantastyczna sprawa:) http://www.glendoria.pl/pokoje.html
no avatar
User

Duck

Posty

30

Dołączył(a)

8 sie 2013, o 11:49

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Duck » 10 wrz 2013, o 10:11

Osobiście polecam Międzywodzie. Miejscowość położona nieopodala Miedzyzdroi, mało zatloczona, dużo atrakcji i w miarę przystępne ceny, na pewno porządnie tam wypoczniesz.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez lila2 » 7 paź 2013, o 11:19

Ja całkiem przypadkiem trafiłam na przyjemny tani hotel w zacisznym miejscu.
Mogłam odpocząć od codzienności i zgiełku. Od ludzi i problemów. tego było mi trzeba.
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez WillaBartek.pl » 31 paź 2013, o 08:24

Polecam Zakopane,ale nie ścisłe centrum,tylko raczej z dala,co powiecie np na www.WillaBartek.pl ? w razie pytań służę pomocą na forum.
no avatar
User

Modol11

Posty

2

Dołączył(a)

12 lis 2013, o 10:48

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Modol11 » 12 lis 2013, o 10:52

Można wybrać się właśnie np. w góry tutaj znajdują się - http://narciarskiswiat.pl/ porady jaki ośrodki znajdziemy. Można też pojeździć samemu na nartach przy takiej okazji.
no avatar
User

Allisa

Posty

2

Dołączył(a)

21 lis 2013, o 07:44

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Allisa » 21 lis 2013, o 07:50

Jakoś trudno mi uwierzyć w te góry bez morza turystów. Szczególnie w sezonie zimowym...
Ostatnio edytowano 29 sty 2014, o 12:30 przez Allisa, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.068s | 15 Queries | GZIP : Off ]