Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Rocky

Posty

45

Dołączył(a)

4 maja 2009, o 18:00

Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez Rocky » 18 maja 2009, o 16:33

Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Tętniący życiem kurort położony 18 kilometrów od Alanyi stanowi naturalne przedłużenie tego miasta. Mimo dużej odległości trudno jednoznacznie kreślić granicę dzielącą obie miejscowości. Nadmorski pas usiany jest hotelami, sklepami, restauracjami, dyskotekami. Wszystkim, co kojarzy się z wakacjami w prawdziwym kurorcie. Jednocześnie, dzięki sprawnie funkcjonującej komunikacji i tanim, regularnie kursującym mikrobusom, odpoczywając w Mahmutlar, można korzystać ze wszystkich uroków Alanyi: zwiedzić jej fascynujące zabytki czy wyruszyć na niezapomniane rejsy do licznych w tym rejonie jaskiń. Poza tym piękna piaszczysta plaża zachęca do korzystania z uroków wakacji nad ciepłym morzem.
no avatar
User

misiaa5

Posty

9

Dołączył(a)

8 sie 2013, o 10:35

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez misiaa5 » 16 sie 2013, o 21:36

jakie jeszcze miejscowości polecacie w Turcji ?
Fryzjer mobilny i stacjonarny z okolicy ? Zapraszam na moją stronę internetową ! - Kinga Dałek
no avatar
User

Duck

Posty

30

Dołączył(a)

8 sie 2013, o 11:49

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez Duck » 7 paź 2013, o 09:19

Na pewno warto pojechać do Stambułu. Dużo wspaniałych miejsc do zwiedzania.
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez OW-Akces_pl » 5 lis 2013, o 11:44

Oczywiście,będąc w Turcji chyba ni sposób ominąć magicznego Stambułu z wieloma zabytkami i atrakcjami. Turcja jest akurat moim ulubionym krajem jeżeli chodzi o egzotyczny wypoczynek.
no avatar
User

magdadlaeka

Posty

4

Dołączył(a)

18 mar 2014, o 19:40

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez magdadlaeka » 18 mar 2014, o 19:43

Ja nie ukrywam, zę byłam na objazdówce Turcji i powiem, ze sie dość mocno zawiodłam
Zapraszamy do naszego salonu http://www.vita-derm.pl/depilacja-laserowa
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez Scaliano.com.pl » 26 mar 2014, o 15:41

A dlaczego się zawiodłaś,co takiego było nie tak? Podaj też z jakim biurem byłaś na wycieczce objazdowej,każdy szczegół będzie miał tutaj znaczenie.


www.Scaliano.com.pl
no avatar
User

alicja123

Posty

9

Dołączył(a)

7 kwi 2014, o 16:43

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez alicja123 » 7 kwi 2014, o 16:57

Najlepiej chyba jechać na własną rękę i zwiedzać wszystko swoim trybem. Choć z drugiej strony, takie niezorganizowane wyjazdy mogą być dość niebezpieczne i nie dotyczy to tylko Turcji, ale i innych krajów.
no avatar
User

Szymulek18

Posty

5

Dołączył(a)

9 kwi 2014, o 14:37

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez Szymulek18 » 9 kwi 2014, o 14:41

Polecam zwiedzić Stambuł! Ja byłem i się nie zawiodłem.
no avatar
User

lucekkks

Posty

1

Dołączył(a)

12 maja 2014, o 15:03

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez lucekkks » 12 maja 2014, o 15:05

Turcja od zawsze mi się podobała w tym roku zamierzam wyjechać. A jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem turystycznym? Znalazłem artykuł: http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turyst ... urcja.html ale nie mam do końca pewności.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Turcja, Mahmutlar - informacje ogólne

Postprzez jagna » 13 maja 2014, o 08:51

Ja natomiast mogę polecić kurort Marmaris. Leży on w regionie Turcji egejskiej czyli tej bardziej europejskiej. Zresztą tutaj możecie sobie o nim trochę poczytać: http://www.qtravel.pl/inspiracje/marmaris-turcja-id221 - bardzo dużo interesujących zabytków, zresztą same miasto Marmaris liczy bardzo wiele lat tak więc mamy do czynienia z prawdziwą historią.
Bardzo odpowiadał mi tam klimat. Wybitnie śródziemnomorski, miła bryza, dzięki której nie odczuwa się tak gorąca.
Hoteli jest wiele - polecam szczególnie opcję all inclusive. Jednak Turcy znają się na tym bardzo dobrze !
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.073s | 13 Queries | GZIP : Off ]