Majówka w Paryżu!!

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

dziecielina

Posty

5

Dołączył(a)

6 lis 2013, o 16:35

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez dziecielina » 6 lis 2013, o 16:44

To miasto nie potrzebuje dodatkowej reklamy, bo broni się samo. Paryż to kwintesencja europejskiego szyku, panuje w nim specyficzna atmosfera. Nic dziwnego, że większość turystów wraca do Paryża, czego sama jestem doskonałym przykładem:)
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez WillaBartek.pl » 21 sty 2014, o 13:54

Zgadza się,miasto jest tak słynne,że w zasadzie nie potrzebuje żadnej reklamy,jedna pamiętajmy też o tym,ze w maju czy czerwcu może być tam naprawdę tłoczno,ponieważ to właśnie wtedy przewija się tam najwięcej wycieczek.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez majesta » 6 mar 2014, o 05:52

Ja również uważam, że Paryż w zasadzie nie wymaga absolutnie żadnego zachęcania aby go odwiedzić. Jest to przepiękne miasto, bardzo klimatyczne tak więc idealnie nadaje się na romantyczny weekend dla dwojga ;)
My z mężem zastanawialiśmy się nad weekendem majowym ale ceny lotów były trochę przerażające ;)
Tak więc jedziemy kiedy indziej. Myślę,że będziemy mieli za to większą możliwość przejrzenia noclegów. Oglądałam hotele z grupy Accor: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... -paryz.htm i prezentują się ciekawie ;)
no avatar
User

Glown1994

Posty

1

Dołączył(a)

10 mar 2014, o 08:44

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez Glown1994 » 10 mar 2014, o 08:51

Ja już dawno planowałem wyjazd do Paryża z dziewczyną na weekend,ale ceny powalają :/ Co rok chcę oszczędzić na wyjazd i co rok nici z tego ;P A nie patrząc na samo dotarcie, jakie są koszty powiedzmy trzech dni z wyżywieniem i ciekawszymi atrakcjami? Da radę zmieścić się w 1000 zł( nie licząc przelotu)?
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez jagna » 11 mar 2014, o 12:43

Nie zgadzam się z tym, że ceny są tak wysokie. Obecnie wiele tanich linii lotniczych posiada w ofercie bardzo atrakcyjne ceny na bilety samolotowe, z których warto jest skorzystać ;)
Na tej stronie możemy na przykład znaleźć niedrogie bilety lotnicze Paryż - wystarczy dobrze poszukać a być może majówka w tak pięknym mieście jak Paryż stanie się całkiem możliwa ;)
Pozdrawiam !
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez Edana.pl » 14 mar 2014, o 13:50

Spokojnie dasz rade się zmieścić w takiej kwocie i to z przewodnikiem jak i noclegiem,wyżywieni eto już osobna kwestia. Paryż wart zwiedzić o każdej porze roku,a szczególnie nocą z wieży Eiffla kiedy to widoki są nieziemskie:)
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
no avatar
User

alicja123

Posty

9

Dołączył(a)

7 kwi 2014, o 16:43

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez alicja123 » 7 kwi 2014, o 16:55

Paryż to moje turystyczne marzenie, więc taka majówka byłaby dla mnie jak znalazł. Jak będę mieć chwilkę to rozejrzę się w aktualnych ofertach turystycznych, może uda mi się znaleźć coś w rozsądnej cenie;)
no avatar
User

Szymulek18

Posty

5

Dołączył(a)

9 kwi 2014, o 14:37

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez Szymulek18 » 9 kwi 2014, o 14:41

Ja bym chętnie do Wenecji pojechał. Ale Paryż też jest przepiękny. Polecam spróbować ich legendarnych bagietek!
no avatar
User

hera111

Posty

10

Dołączył(a)

14 kwi 2014, o 15:45

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez hera111 » 14 kwi 2014, o 17:33

Paryż wciąż jest przede mną, ale kiedyś na pewno skuszę się na odwiedzenie stolicy Francji. Szkoda tylko, że dotychczasowe propozycje wyjazdu były nie na moją kieszeń:) Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś pojechać do Paryża na romantyczny wypad z mężem.
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Majówka w Paryżu!!

Postprzez Edana.pl » 24 kwi 2014, o 14:00

To też kwestia umiejętnego wyszukania dobrej oferty np wycieczki czy tańszych przelotów,bo wbrew pozorom wcale nie jest to takie drogie jak mogłoby się wydawać. Marzenia są przecież po to aby je spełniać:)
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.059s | 13 Queries | GZIP : Off ]