Pożyczka na zapłatę na wakacje

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez majesta » 15 lis 2018, o 07:53

Nie pytajcie proszę o szczegóły - sytuacja kompletnie niespodziewana.
Ostatnia rata do zapłaty Ponad 6 tysięcy - nie chcę w to angażować rodziny.
Gdzie dostaniemy taką kwotę? Nigdy nie braliśmy pożyczki, a kredytem może być problem.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

talissa

Posty

205

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez talissa » 15 lis 2018, o 09:07

Więcej informacji poprosze. Aktualnie siedzę trochę w temacie finansów tak wiec może będę w stanie Ci doradzić....
Ile zarabiacie?
Czy macie aktualne zobowiązania finansowe?
Czy macie historię kredytową?
I w jakiej firmie jest ta pożyczka?

Polecam zajrzeć sobie również na tę stronę: http://di.com.pl/na-urlop-z-pozyczka-on ... acje-55098 - opisane jest tutaj to w jakich firmach można liczyc obecnie na taka pożyczke. Najlepiej będzie w tej sytuacji skontaktować się z doradcą kredytowym, który obejrzy dla Was rożne oferty. Nie wiem czy sam znajdziecie lepsze warunki pożyczki - możesz szukać, ale moim zdaniem szkoda twojego czasu. Można naprawdę ostro przepłacić, szczególnie jeśli to będzie pożyczka bez umowy, nielegalna, z lewego źródła.
no avatar
User

lucky

Posty

233

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez lucky » 20 lis 2018, o 21:01

Ja bym sobie dał spokój z wakacjami, jeśli trzeba na nie zaciągać dodatkową pożyczkę.
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez Elipsa » 22 lis 2018, o 12:20

Jeśli macie zdolność kredytową to raczej nie ma problemu ze znalezieniem pożyczkodawcy. Pożyczka ratalna wcale nie musi być mocno odczuwalna, jak ktoś się na to decyduje i wie że da radę spłacić.
no avatar
User

ViaAppia_pl

Posty

9

Dołączył(a)

30 lis 2018, o 12:12

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez ViaAppia_pl » 30 lis 2018, o 12:17

Warto przemyśleć dokładnie każdą decyzję o pożyczce gdyż jest to dość poważna sprawa. Na pewno nie doradzałbym iść w kierunku tzw. parabanków.
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez sylwa » 3 gru 2018, o 19:55

W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Jeśli urządzałoby cię 4 tys to nie trzeba zaświadczeń o zarobkach. Sam decydujesz w ilu ratach oddasz i bank nalicza od tego prowizję.
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez Elipsa » 7 sty 2019, o 12:20

Pożyczka ratalna jest dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji, gdy pieniądze są potrzebne na już. Można potem rozłożyć spłatę nawet na 36 miesięcy. Raty też będą elastyczne, w firmach pożyczkowych też pracują ludzie.
no avatar
User

Trip.pl

Posty

10

Dołączył(a)

13 sty 2019, o 09:27

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez Trip.pl » 13 sty 2019, o 09:35

Z każdą pożyczką trzeba ostrożnie. Łatwo ją naturalnie wziąć, jednak spłacanie jej może być bolesną i trudną sprawą.
no avatar
User

karinos

Posty

7

Dołączył(a)

9 lip 2018, o 06:58

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez karinos » 1 maja 2020, o 17:07

Ja nie widzę w tym nic złego. Taką pożyczkę można bardzo szybko dostać. Na przykład takie jak tu https://taniopozyczam.pl/pozyczka-bez-bik pożyczki bez bik udzielane są bez dodatkowych sprawdzeń. Dlatego czas oczekiwania na decyzję pożyczkową jest bardzo krótki. Na wakacje jak znalazł.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Pożyczka na zapłatę na wakacje

Postprzez rezona » 6 lip 2020, o 07:06

Jak dla mnie wakacje i wydatki na nie powinno się planować i zbierać w wyprzedzeniem, żeby potem nie było problemów. Niestety branie pożyczek w takim przypadku jest pomysłem po prostu słabym. Zwłaszcza jak jedzie się na wakacje i dochodzi jeszcze do zadłużenia. Tutaj: https://korporacyjny.net/pozyczki-dla-zadluzonych-z-komornikiem-jakie-sa-mozliwosci/ można poczytać o kilku możliwościach, jakie ma się w takim przypadku. Mimo wszystko nie popieram pożyczek, zwłaszcza branych nierozważnie.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron