ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

none1985

Posty

5

Dołączył(a)

16 sty 2017, o 11:52

Lokalizacja

Kansas City

ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postprzez none1985 » 16 sty 2017, o 11:54

Wynajęliśmy mieszkanie w bloku, 3 piętro, wszędzie na około bloki, na wprost, po bokach.. no i brak rolet. Trochę to przeszkadza, szczególnie wieczorem, będę się krępować przejść chociażby na bieliźnie do łóżka.. a latem upał, bo okna od strony słonecznej. No i tu moje pytanie, kto powinień kupić rolety? Ja czy właściciel? okna są niestandardowe, więc trzeba kupić na wymiar, jak się wyprowadzę, to po co mi rolety, jak nie będą pasować na inne okna. Zasłon też nie mogę powiesić, bo jest pojedyńczy karnisz. Czy mogę mówić właścicielowi że kupię rolety i żeby odliczył od czynszu?
no avatar
User

mczay

Posty

707

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postprzez mczay » 8 paź 2019, o 14:05

Ja nie musiałem specjalnie kupować rolet bo zakupiłem u producenta okien https://okna.waw.pl okna z żaluzjami międzyszybowymi które są na pilota, automatyczne. I jak zastanawiacie się czy warto to polecam, to duża wygoda, a same okna są drewniano-aluminiowe, solidne i stylowe, jestem z nich bardzo zadowolony.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postprzez rezona » 9 paź 2019, o 09:22

To może po prostu kup pierwsze lepsze rolety, które łatwo zamontować i rozmontować, a nie baw się z takimi na wymiar, skoro nie chcesz tam zostać na dłużej.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postprzez tulipan » 15 sty 2020, o 07:25

A czy masz już wybrane rolety? Bo mi się ostatnio bardzo plisy spodobały, widziałam je na stronie http://plisy-okienne.com.pl/. Uważam, że świetnie się sprawdzą w każdym pomieszczeniu bo są dość uniwersalne.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.071s | 12 Queries | GZIP : Off ]