Rower z aplikacjami z telefonu

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

onuc1973

Posty

5

Dołączył(a)

19 sty 2017, o 10:39

Lokalizacja

Provo

Rower z aplikacjami z telefonu

Postprzez onuc1973 » 19 sty 2017, o 10:43

Zbliża się wiosna. Pora pomyśleć o rowerach. Jedni wolą stary wypróbowany sprzęt. Inni poszukują nowości. Obecnie pojawiają się na rynku rowery z wygodnym oprogramowaniem ze smartfonu. Rower mierzący czas i wysiłek fizyczny podczas treningu zwiększa podobno motywację do ćwiczeń. Japończycy natomiast pokazali taki rower na targach w Berlinie. Rower posiada kamery, może robić zdjęcia lub filmy. Kamera obserwuje tzw. martwy punkt. A w kierownicy zamontowano głośniki do słuchania muzyki. A wszystko to dzięki smartfonowi, który umieszczony w przeznaczonym do tego miejscu może spełniać rolę nawigacji. Jak wam się to podoba?
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Rower z aplikacjami z telefonu

Postprzez Innovation » 19 sty 2017, o 11:41

Niepotrzebne bajery. Wszystko to można osiągnąć zapewne w lepszej jakości dzięki dodatkowym gadżetom co można skonfigurować dzięki własnym upodobaniom. Przykład jak chce nagrać obraz z wycieczki umieszczam na kasku lub kierownicy kamerę Garmin go pro która kreci w Hd z 60 fps. Do tego jest sprzężona z moim miernikiem Garmin i mogę na nagrywanym obrazie umieścić wyświetlacz z prędkością, kadencją i innymi bajerkami. Głośnik to totalnie nietrafiony pomysł. Jak jedziesz szybko szum powietrza z pewnością będzie zagłuszał muzykę a i może to rozkojarzyć. Po lesie albo jeżdżąc po okolicznych wsiach gdzie nie ma aut chce się wyciszyć a nie słuchać dudnienia jakiego pełno mam w domu pracy czy gdziekolwiek. Do "obserwowania martwego punktu jest też urządzenie (radar) garmina Varia który ostrzega przed zbliżającymi się pojazdami (działa do 140 metrów) a do tego zwiększa natężanie tylnego światła i zaczyna migać by poinformować kierowce że się do nas zbliża !! Już nie wspomnę że to urządzenie i licznik można sparować z wyświetlaczem przyczepianym do okularów byś miał wyświetlacz przed oczyma.
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Rower z aplikacjami z telefonu

Postprzez wiktoryna » 29 maja 2017, o 05:23

Mi też nie są potrzebne takie bajery przy rowerze, to dobre dla młodzieży może. Kupiłam rower trekkingowy na WygodnyRower.pl i on mi w zupełności wystarczy, na moje potrzeby jest po prostu idealny

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.072s | 12 Queries | GZIP : Off ]