Znalezione wyniki: 39

Re: Wnętrza

Wszystko zależy tak naprawdę od tego, jakiego chcemy wnętrza. Uważam, że lepiej postawić na malowane ściany niż na tapety. Wybierając przykładowo farbę Dekoral Clean&Color uzyskamy doskonały efekt i to bez ponoszenia wysokich kosztów.
przez Jiha
30 mar 2020, o 21:00
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Wnętrza
Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 129

Re: Budowa, jak się za to zabrać?

Budowa domu jest sama w sobie sporym przedsięwzięciem. Jeżeli jednak zależy nam na tym, by mieszkać w budynku w pełni spełniającym nasze oczekiwania, powinniśmy dopilnować wszelkich szczegółów. Równie istotny jest dobór poszczególnych elementów. Będąc na etapie wyboru systemu grzewczego warto zwróci...
przez Jiha
19 sty 2020, o 12:32
 
Dział: Aktualności
Wątek: Budowa, jak się za to zabrać?
Odpowiedzi: 45
Wyświetlone: 9568

Re: Kominek w pensjonacie

W mojej ocenie to bardzo dobre posunięcie. Goście z pewnością docenią możliwość dogrzania się kominkiem. Ważne jednak, by było to sprzęt najwyższej klasy, cechujący się bezawaryjną pracą. Co ciekawe cena kominka Tychy spełniającego takie wymagania wcale nie musi być wysoka.
przez Jiha
6 paź 2019, o 16:21
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Kominek w pensjonacie
Odpowiedzi: 28
Wyświetlone: 4225

Re: Skuteczna dieta

Dieta musi być ukierunkowana i ustalana indywidualnie. Nie ma uniwersalnych planów żywieniowych. Oczywiście są pewne nawyki, które warto wdrażać odżywiając się. Jednak, gdy mamy np. chorą wątrobę, to musimy postępować tak, jak napisano w tym artykule.
przez Jiha
8 wrz 2019, o 15:05
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Skuteczna dieta
Odpowiedzi: 62
Wyświetlone: 10181

Re: Gdzie załozyć konto osobiste

W tej sytuacji wybrałabym alior bank forum ma kilka wątków na jego temat i ludzie sobie chwalą. Nic dziwnego, bo Konto Jakże Osobiste to bardzo dobra oferta dla kogoś, kto nie chce ponosić opłat za prowadzenie rachunku. Oczywiście to nie jedyne zalety tego konta bankowego.
przez Jiha
12 sie 2019, o 06:44
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Gdzie załozyć konto osobiste
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 238

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Przede wszystkim musi to być coś przestronnego z dużym bagażnikiem. Jeśli nie SUV, to jakieś większe kombi albo nawet i sedan. Fajną opcją wydaje się najnowsza Toyota Camry. Mimo swoich rozmiarów zużywa niewiele paliwa dzięki napędowi hybrydowemu. Więcej na jej temat można przeczytać m.in. tutaj: ht...
przez Jiha
4 sie 2019, o 06:56
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Samochód dla piecioosobowej rodziny??
Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 1322

Re: Wolny czas i spotkania ze znajomymi

Istnieje wiele sposobów na spożytkowanie czasu. Mnie niekiedy go brakuje i muszę kombinować, jak uwolnić się od innych obowiązków. Kiedy już jednak jestem wolna, staram się wówczas wypocząć, a nie dodatkowo przeciągać organizm. W tym temacie polecam lekturę tego artykułu.
przez Jiha
4 sie 2019, o 06:44
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Wolny czas i spotkania ze znajomymi
Odpowiedzi: 47
Wyświetlone: 3200

Re: Wzdęcia na wakacjach

Jak wzdęcia, to oczywiste, że towarzyszą temu z reguły zaparcia. Na całe szczęście można sobie radzić także i domowymi metodami. Więc nawet, gdy nie ma w okolicy apteki, zawsze możemy spróbować jednej ze sprawdzonej metod. Mam na myśli te wymienione tutaj: https://wylecz.to/uklad-pokarmowy/domowe-sp...
przez Jiha
1 maja 2019, o 20:41
 
Dział: Turystyka i wypoczynek za granicą
Wątek: Wzdęcia na wakacjach
Odpowiedzi: 17
Wyświetlone: 7210

Re: Co na bóle brzucha w trasie?

Na takie przypadki, jak i często pojawiający się ból w podbrzuszu można być przygotowanym także w trakcie wyjazdu. Warto wziąć ze sobą odpowiednie tabletki. Jedno opakowanie na zapas można też umieścić w apteczce samochodowej.
przez Jiha
1 maja 2019, o 20:27
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Co na bóle brzucha w trasie?
Odpowiedzi: 20
Wyświetlone: 2425

Re: Jaki smartfon?

Na dobrą sprawę przydałby się budżet 2, a najlepiej nawet 3-4 razy większy. Lepiej kupić smartfona z wyższej półki, gdyż tylko takie modele działają płynnie w każdej sytuacji. Może jakaś Xperia od Sony? Myślę, że byłby to dobry wybór.
przez Jiha
30 mar 2019, o 21:07
 
Dział: Pozostałe
Wątek: Jaki smartfon?
Odpowiedzi: 13
Wyświetlone: 867
Następna strona

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.063s | 20 Queries | GZIP : Off ]