Soczewki kontra okulary

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Soczewki kontra okulary

Postprzez turystkakasia » 10 maja 2020, o 07:50

Chcialabym spytac, bo pewnie sa tu tacy co przerzucili sie z noszenia okularow na soczewki? I do Was pytanko, co lepsze? Jaki jest miesieczny koszt noszenia soczewek? Duzo lepszy komfort od zwyklych okularow?
W okularach denerwuje mnie, ze sie szybko brudza i sa juz troche porysowane, a mam je od stycznia...
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Soczewki kontra okulary

Postprzez rezona » 11 maja 2020, o 10:11

Przywykłam do okularów, a poza tym soczewek nie mogę nosić.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Soczewki kontra okulary

Postprzez jagna » 13 maja 2020, o 09:57

Już Ci się porysowały? Szybko. Moje kupowałam prawie rok temu i nadal wygladaja bardzo dobrze, w sumie nic się z nimi złego nie dzieje. Czy używasz pokrowca? W sytuacji w której nie nosisz okularów, nie warto jest ich trzymać na wierzchu ale warto jest stosowac odpowiednie pokrowce, które stanowią dla okularow ochronę. Szczególnie, jeśli okulary ląduja w torebce. Soczewki kontaktowe równeiż nosze i jestem z nich zadowolona :) Wygodna opcja podczas uprawiania sportu czy latem, kiedy dodatkowo chcesz nałożyć okulary przeciwsłoneczne . Koszt moze byc bardzo rozny. Wszystko zależy od tego jakie masz wymagania, jaką masz wadę, co tolerują Twoje oczy.
Optymalnie będzie doradzić się w salonie optycznym https://trendyopticians.pl/ Skontaktuj się z nimi. Powinni wykonać CI badanie oczu pod katem doboru odpowiednich soczewek kontaktowych.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

mleczko90

Posty

63

Dołączył(a)

1 paź 2019, o 14:00

Re: Soczewki kontra okulary

Postprzez mleczko90 » 20 paź 2020, o 07:50

A może po prostu waro wykonać zabieg na korekcję wzroku? Wtedy mozna żyć wygodnie bez okularów. Tak izabieg można przeprowadzić np. tutaj https://medicare.med.pl/laserowa-korekcja-wzroku/
no avatar
User

saktum

Posty

48

Dołączył(a)

5 sty 2021, o 12:29

Re: Soczewki kontra okulary

Postprzez saktum » 26 lut 2021, o 14:24

To nie działa tak, że w przypadku każdego sprawdzą się lepiej soczewki - dla mnie próby ich wkładania były drogą przez mękę. Zostałam przy okularach i mi dobrze. W zasadzie potrzebę soczewek mam tylko w basenie, bo niewiele wtedy widzę, ale jakoś przeżyję. Jeśli chodzi o szukanie okularów, to polecam takie sklepy online - wokularach.pl/okulary-korekcyjne-damskie Tak zdecydowanie najłatwiej o okazje.
no avatar
User

lucky

Posty

233

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Soczewki kontra okulary

Postprzez lucky » 27 lut 2021, o 21:07

Chyba w punktach vision express można wykonać darmowe badanie wzroku. Jeśli jesteś z Warszawy, to jeden punkt vision express janki znajduje się w centrum handlowym https://homeparkjanki.pl/sklepy/vision-express
no avatar
User

saktum

Posty

48

Dołączył(a)

5 sty 2021, o 12:29

Re: Soczewki kontra okulary

Postprzez saktum » 16 lip 2021, o 11:42

Do poczytania - bezokularow.pl/soczewki-kontaktowe i przeglądania.
Przecież to zdecydowanie najlepszy wybór i to pod każdym względem.
Okulary? Tylko na jakieś poważniejsze wyjścia, ale na pewno nie do aktywności sportowej.
Chyba każdy, kto nosił okulary, kiedyś je uszkodził, a wtedy już robi się średnio wesoło ;-)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.106s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron