spadek

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

paula989

Posty

2

Dołączył(a)

4 lip 2016, o 07:50

spadek

Postprzez paula989 » 2 sie 2016, o 14:26

Dzien dobry, kiedy zmarla moja babcia zostawila nam swoj testament.Gdy poznalismy jego tresc bylismy w szoku.Jestesmy praktycznie pewni ze to co tam napisala to nie jest prawdziwa wersja a mamy powody zeby tak myslec.Postepowanie spadkowe i sam spadek w naszym przekonaniu nie powinien miec miejsca.Czy mozna podwazyc testament tak zeby stal sie nie wazny?
no avatar
User

Milosz

Posty

41

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 12:02

Re: spadek

Postprzez Milosz » 29 sty 2020, o 12:04

W takiej sytuacji przyda ci się dobry adwokat od spraw spadkowych, który szybko i skutecznie pomoże rozwiązać problem. Skontaktuj się z panią Magdalenę Adamczewską. Jest ona radcą prawnym, który zajmuje się m.in. prawem spadkowym. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, dlatego na pewno będzie w stanie szybko i skutecznie ci pomóc,bo sam nic nie zrobisz.
no avatar
User

Szymon6312

Posty

1

Dołączył(a)

3 lut 2020, o 09:04

Re: spadek

Postprzez Szymon6312 » 3 lut 2020, o 09:11

Też uważam że wizyta u adwokata jest niezbędna w takiej sytuacji. Tylko u poważnego adwokata mamy mamy szanse zdobyć informacje żeby na czas zareagować. z tego co pamiętam jest określony czas do którego można wnosić o podważę testamentu zanim on się nie uprawomocni.
no avatar
User

Haidi

Posty

68

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 11:03

Re: spadek

Postprzez Haidi » 22 cze 2021, o 15:17

Ja od spraw spadkowych polecam kancelarię, którą w Ełku prowadzi mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Jest rzeczowy, konkretny, empatyczny. Każdą sprawę traktuje indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jego kancelaria oferuje pomoc prawną z zakresu szeroko pojętego prawa spadkowego, w tym m.in. w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku ustawowe bądź testamentowe, dział spadku, zachowek.
no avatar
User

KorwinFan879

Posty

352

Dołączył(a)

11 lut 2019, o 08:36

Re: spadek

Postprzez KorwinFan879 » 25 cze 2021, o 11:27

Marzy mi się spadek od bogatego krewnego. Niestety póki co jest to niemożliwe!
______________________________
Pisanie prac magisterskich na SGH

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.114s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron